Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 28.novembris
Olita, Rita, Vita
-1.36'C
vējš: 1.52m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Kristiāns Jakubovskis saņem "Latvijas lepnuma" balvu


Kristiāns Jakubovskis saņem "Latvijas lepnuma" balvu
Kristiāns Jakubovskis. Foto: Personīgais arhīvs

Jau astoņpadsmito gadu pasniegtas “Latvijas Lepnuma” balvas. Šī balvu pasniegšanas ceremonija 18. novembrī bija skatama kanālā TV3.  "Latvijas lepnuma" balvu nominācijā "Jaunietis" saņēma Tukuma novadnieks Kristiāns Jakubovskis.

 

Pasākumu atklāja dziedātāja Aminata, izpildot dziesmu “Uz neatklātām zvaigznēm”, ko sarakstījusi, iedvesmojoties no “Latvijas Lepnuma” laureātu stāstiem. Vēl pasākumā uzstājās jauniešu koris “Balsis” ar diriģentu Intu Teterovski, “Instrumenti” un Rīgas Doma zēnu koris, grupa “Bet Bet”, “Carnival Youth”, “Latvian Voices”, Beāte Zviedre, kā arī “Latvijas Nacionālā teātra” aktieri Dita Lūriņa, Zane Dombrovska un Uldis Siliņš.

 

“Latvijas Lepnums” ceremonija ir veids, kā godināt ļoti daudz labu, iedvesmojošu cilvēku, Latvijas cilvēkus, ar kuriem mēs varam lepoties. “Šī ir diena, kad nostājamies pāri ikdienas raizēm un trakumiem pasaulē un un novērtējam, ka mums ir tik liels dārgums, sava valsts, sava zeme. Mēs lepojamies, ka mums ir sava valoda, savi Dziesmu svētki, ka mums ir tik daudz izcili cilvēki,” pasākuma atklāšanā sacīja tā vadītājs Arnis Krauze, piebilstot, ka starp izciliem cilvēkiem ir arī šā gada desmit “Latvijas Lepnuma” balvas saņēmēji. Viņi ir izcili, sirsnīgi, labi cilvēki, kuri ir tepat starp mums, kuru paveiktais ir daudz vērts.

 

“Latvijas Lepnuma” nominācijā “Jaunietis” balva pasniegta Kristiānam Jakubovskim, kurš jau 12. klasē sāka strādāt Tukuma slimnīcas Uzņemšanas nodaļā par medmāsas palīgu, mācības apvienojot ar smagu darbu, bet patlaban studijas Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē – ar latviešu valodas un literatūras skolotāja darbu viņa “dzimtajā”, Zemgales vidusskolā. Kristiāns ir arī klases audzinātājs, savulaik pildījis arī direktores vietnieka izglītības jomā amata pienākumus. Viņam ir arī interesants hobijs – dzimtas koku veidošana un daudziem viņš jau palīdzējis atrast senču saknes.

 

Resurss: Skaties.lvatjaunots: 2021.g 18.novembrī | Tukuma Balss (x585)
Novados, Tukums

Ložu šavējs Emīls Vasermanis "Polish Open 2021" sacensībās izcīna 1.vietu
Ložu šavējs Emīls Vasermanis "Polish Open 2021" sacensībās izcīna 1.vietu
šodien | Tukuma Balss (x30)
Tukumā nāvējoši sadur vīrieti; aizdomās turētā persona apcietināta
Tukumā nāvējoši sadur vīrieti; aizdomās turētā persona apcietināta
vakar | Tukuma Balss (x79)
Pūrē degusi bijusī zivju pārstrādes ceha ēku
Pūrē degusi bijusī zivju pārstrādes ceha ēku
vakar | Tukuma Balss (x240)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies