Alīna, Rūsiņš, Sandris
-0.36'C
vējš: 1.76m/s

"Irlava/Tukums-Slampe" florbolistes izbraukumā zaudē "Rubene-1" dāmām

ELVI florbola līgā sievietēm "Rubene-1" Kocēnu sporta namā uzņēma komandu "Irlava/Tukums-Slampe", ko sakāva ar 12:4. Ar 7 (5+2) rezultativitātes punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Madlēna Rozīte.

Kocēnu sporta namā notikušā mača rezultāts tika atklāts jau 3.minūtē, kad precīzi meta Madlēna Rozīte, vadībā ar 1:0 izvirzot komandu "Rubene-1". 7.minūtē "Irlava/Tukums-Slampe" izmantoja savu skaitlisko pārākumu – 1:1, vārtu guvums Mariamijas Gudrās kontā.

Pēc pirmā perioda kocēnietēm bija tika vienu vārtu pārsvars (3:2), bet otrajā trešdaļā mājinieces guva četrus bezatbildes vārtus, uzvaras svaru kausu nosverot savā pusē – 7:2. Pēdējā periodā abas komandas savu gūto vārtu palielināja, "Rubene-1" svinēja pārliecinošu panākumu ar 12:4.