7.64'C
vējš: 3.11m/s

tukumametals

BK "Jaunpils" ar divu punktu deficītu zaudē Rojai

17. decembrī BK "Jaunpils" basketbolisti aizvadīja šī gada pēdējo Reģionālās basketbola līgas mājas spēli, kurā uzņēma BK "Roja" vienību. Mačs noslēdzās ar rezultātu 92:90 Rojas komandas labā.

Spēli jaunpilieši iesāka ļoti pasīvi un viesu komanda to izmantoja. Pēc vairākiem viesu komandas precīziem 3p metieniem mājinieki nonāca iedzinējos jau ar vairāk nekā  ar 10 punktu pārsvaru.
Turpinājumā Jaunpils basketbolisti uzlaboja spēli savā aizsardzības zonā, kas ļāva pietuvoties pretiniekam. Pārtraukumā mājinieki devās esot iedzinējos ar 39:45.
Trešo spēles nogriezni Jaunpils uzsāka ar nelielu izrāvienu. Otrajā puslaikā pēc nospēlētām 7 minūtēm uz tablo bija neizšķirts (58:58). Turpinājumā spēles rezultāts auga līdzīgi, vadībā atrodoties gan mājiniekiem, gan viesiem. Pēdējā pamatlaikā minūtē abām komandām bija iespēja izraut uzvaru, bet, skanot pamatlaika beigu sirēnai, uz tablo bija neizšķirts 79:79.
Papildlaikā turpinājās līdzīga cīņa. Iesākot pēdējo uzbrukumu, jaunpilnieki bija iedzinējos ar diviem punktiem, bet diemžēl neizdevās realizēt iespēju izlīdzināt rezultātu vai izraut uzvaru. Spēles gala rezultāts 90:92 vieu labā.
Veiksmīgu spēli aizvadīja Kaspars Balandīns, kuram 18 punkti, 10 atlecošās bumbas. Pauls Zukuls un Arnis Jēkabsons pievienoja attiecīgi 18 un 17 punktus.
Gada pēdējo spēli BK "Jaunpils" komanda aizvadīs izbraukumā, kad trešdien, 22. decembrī dosies uz Iecavu, lai spēkotos ar BK Dartija komandu. Spēles sākums paredzēts 19:00.
Resurss: BK Jaunpils

atjaunots: 2021.g 20.decembrī | Tukuma Balss (x416)