Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2022.gada 04.decembris
Baiba, Barba, Barbara
-1.36'C
vējš: 2.72m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Raimonda Paula koncertprogrammā „Mierinājums” uzstāsies arī kandavniece Paula Saija


Raimonda Paula koncertprogrammā „Mierinājums” uzstāsies arī kandavniece Paula Saija
Foto: Latvijas Kultūras afiša

 

Maestro Raimonda Paula un dzejnieka Jāņa Petera jaunās koncertprogrammas „Mierinājums” pirmatskaņojums Latvijas Radio 1 un Latvijas Radio 2 ēterā plānots jau 24.decembrī plkst.19:10, LTV1 – 24.decembrī plkst.20:50, bet ReTV - 25.decembrī plkst. 22:00. Koncertprogramma iekļautas astoņas jaunas dziesmas, kas radītas īpaši šiem Ziemassvētkiem – kā dāvana, iedvesma un mierinājums ikvienam klausītājam šajā trauksmainajā laikā.

Latvijas Radio 1.studijā dziesmas atskaņos pats Maestro, kā arī jaunā daudzsološā dziedātāja no Tukuma novada  Paula Saija, Latvijas Nacionālais teātris aktieris Gundars Grasbergs un vokālā grupa Vocal Group Insomnia, kas kuplinās koncerta programmu ar jauniem aranžējumiem un vēl nedzirdētiem skaņdarbiem.
„Esmu pateicīgs, ka dzejnieks Jānis Peters šai muzikālajai programmai ir radījis izcilus vārdus. Mēs mēģinājām radīt sentimentālas noskaņas sajūtu. Tā ir programma, kas ļaus ikvienam rast mieru pēc tiem satricinājumiem, kas ikdienā notiek mums apkārt,” par jauno koncertprogrammu saka Maestro Raimonds Pauls.
Koncertā piedalīsies Latvijas labākie mūziķi – Jānis Rubiks (kontrabass), Kaspars Vizulis (ģitāra), Jānis Bērziņš (ģitāra), Māris Briežkalns (sitaminstrumenti), Raimonds Macats (taustiņstrumenti).
“Šā gada Ziemassvētku programma mums ir kā krāšņa puzle, daudzšķautņaina un krāsaina, jaunas Maestro melodijas, vēl nedzirdēta Jāņa Petera dzeja, Gundars Grasbergs un talantīgā Paula Saija, vokālās grupas “Insomnia” bagātīgais skanējums – tas viss kopā rada neaizmirstamu un vienreizēju svētku sajūtu, kas paliks vēl ilgi cilvēku sirdīs,” norāda koncertprogrammas producents un mūziķis Māris Briežkalns.
Arī dziedātāja Paula Saija ir saviļņota par sadarbību ar Maestro un pārējiem mūziķiem. „Izpildīt jaunradītas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Jāņa Petera vārdiem ir patiess pagodinājums. No sirds ceru, ka šīs melodijas Ziemassvētkos spēs sasildīt, likt aizdomāties un priecāties katram tās klausītājam un skatītājam!”
Koncertprogrammas „Mierinājums” producenti ir Māra Eglīte („Radioteātris”) un Māris Briežkalns. Koncerta televīzijas ieraksta režisore ir Aiga Gramste, redaktores – Eva Heinsberga un Kristīne Ādmine-Liepa.
Resurss: 

 

Latvijas Kultūras afiša 

 

 atjaunots: 2021.g 22.decembrī | Tukuma Balss (x337)
Novados, Tukums, Kandava

Vasermanis Pasaules kausa finālturnīrā izcīna 3. vietu
Vasermanis Pasaules kausa finālturnīrā izcīna 3. vietu
aizvakar | Tukuma Balss (x62)
Ritvars Rugins pametis futbola klubu "Riga"
Ritvars Rugins pametis futbola klubu "Riga"
2022.g 01.decembrī | Tukuma Balss (x6)
"Kandava" duelī pret "Jelgavu" ieliek kāju durvju starpā uz kausa ceturto kārtu
"Kandava" duelī pret "Jelgavu" ieliek kāju durvju starpā uz kausa ceturto kārtu
2022.g 30.novembrī | Tukuma Balss (x4)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2022 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies