3.64'C
vējš: 2.5m/s

"Kandava" sagādā pirmo zaudējumu saldeniekiem un kļūst par NBL līdervienību

Kandavnieku saspēles vadītājs Artūrs Grīnbergs. Foto: basket.lv

Trešdien kārtējo "Ramirent" Nacionālā basketbola līgas (NBL) spēli aizvadīja "Kandava/Anzāģe" basketbolisti, kas izbraukuma mačā ar rezultātu 72:70 sakāva "Saldu", sarūpējot tiem pirmo zaudējumu šosezon.

"Kandava/Anzāģe" pirmā puslaika lielāko daļu turējās pavisam nelielā vadībā, bet pirmā puslaika pēdējās četrās minūtēs no minimāla pārsvara viesi veica 11 bezatbildes punktu izrāvienu, lielajā pārtaukumā ejot ar 38:26. Kandavnieku lielākais pārsvars tika panākts pēdējās ceturtdaļas sākumā, kad viesiem bija +19.

Milzīgu darba apjomu uzbrukumā paveica Ivars Rihards Žvīgurs, kurš septiņu minūšu laikā sadeldēja visu saldenieku deficītu. Nepilnas divas minūtes līdz beigām ar divu punktu metienu vadību viesiem atguva Arvis Savčenko, bet nervozās pēdējās minūtēs neviena no komandām bumbu nespēja dabūt cauri groza stīpai, kandavniekiem tiekot pie sezonas astotās uzvaras ar 72:70.

Ar Žvīgura 34 punktiem tomēr bija maķenīt par īsu panākuma izraušanai. Kandavnieku rindās ar 22 punktiem izcēlās Arvis Savčenko, bet 14 pievienoja Artūrs Grīnbergs. Jāpiezīmē, ka kandavniekiem nācās iztikt bez Olimpiskā čempiona Kārļa Lasmaņa, kurš nupat kā piedalījās 3x3 basketbola pasaules tūres finālturnīrā.

Resurss: Sportacentrs.com/Emils Ozerinskis

atjaunots: 2021.g 23.decembrī | Tukuma Balss (x457)
Novados, Tukums, Kandava, Sports, Basketbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"