Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2022.gada 23.janvāris
Grieta, Strauta
-1.36'C
vējš: 2.75m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Ķibermaņa un Spriņģa bobsleja divniekam Siguldā 8. vieta


Ķibermaņa un Spriņģa bobsleja divniekam Siguldā 8. vieta
Foto: Viesturs Lācis

Sestdien Siguldā Pasaules kausa piektajās divnieku sacensībās 22 ekipāžu konkurencē Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa un stūmēja Dāvja Spriņģa (Tukums) ekipāža ieņēma 8. vietu, kamēr Emīls Cipulis ar Ivo Danu Kleinbergu (Kandava) bija 11.pozīcijā. Uzvaras laurus plūca Krievijas pilots Rostislavs Gaitjukevičs ar stūmēju Mihailu Mordasovu.

 

Pēc pirmā brauciena Oskars Ķibermaņa ekipāža bija dalītajā devītajā vietā ar Šveices pilotu Fogtu. Emīls Cipulis ar Ivo Danu Kleinbergu bija 15.pozīcijā. Līderis pēc pirmā brauciena bija britu pilots Breds Hals, tikai par 0.01 atpalika Gaitukēvičs no Krievijas, trešais Benjamins Maijers no Austrijas, pus 0.06. Frančesko Frīdrihs pēc pirmā brauciena tikai septītais, plus 0.17 no līdera, startā pārcentās viņa stūmējs Šūlers, aizskrēja pa tālu un bobs ietriecās apmalē. Frīdriham līdz ar to palika vēl gana liela rezerve uzlabot savu pozīciju.

 

Otrajā braucienā Cipuļa ekipāža startēja septītā un beigās pakāpās uz 11.vietu, braucienā pat piektais labākais laiks, tāds pats arī starts. Abi puiši bija ļoti priecīgi par otro braucienu. Ķibermanim otrajā braucienā atkal bobs labi negāja, 12 laiks. Beigās gan izdevās pakāpties uz 8. pozīciju, bet īsta gandarījuma pilotam nebija.

 

Pirmā uzvara karjerā pasaules kausā tieši Siguldas posmā krievu pilotam Gaitukēvičam, kas par 0.10 pārspēja Bredu Halu un par 0.17 austrieti Benjaminu Maijeru. Labākais vācietis šoreiz tikai sestais – tas Johannes Lohners, Frīdriham vēlreiz kūda startā, kļūdas arī pēc tam un viņš noslīdēja uz 12.vietu beigās, zaudējot arī Cipulim. Uzvaru sērija divu gadu garumā beigusies un beigusies tā tieši Siguldā. Svētdien Siguldā vēl viens pasaules kausa posms divniekiem, kas būs sestais sezonas kalendārā.

 

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc pieciem posmiem pārliecinoši pirmais tāpat ir Frīdrihs, otrais nu Gaitukēvičs un trešais Kripss. Ķibermanis tāpat paliek 13.pozīcijā, Cipulim liels progress un nu 22.vieta.

 

Resurss: bobslejs.lv
atjaunots: 2022.g 01.janvārī | Tukuma Balss (x107)
Novados, Tukums, Sports

Tukuma jaunie šāvēji izcīna godalgotas vietas Latvijas čempionātā
Tukuma jaunie šāvēji izcīna godalgotas vietas Latvijas čempionātā
vakar | Tukuma Balss (x59)
BK "Tukums" komandām uzvaras Latvijas Maksibasketbola čempionāta K65+ un K75+ grupās
BK "Tukums" komandām uzvaras Latvijas Maksibasketbola čempionāta K65+ un K75+ grupās
2022.g 20.janvārī | Tukuma Balss (x106)
Lomažs gūst 14 punktus Turcijas basketbola līgā
Lomažs gūst 14 punktus Turcijas basketbola līgā
2022.g 20.janvārī | Tukuma Balss (x120)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2022 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies