Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
1.64'C
vējš: 2.24m/s

"Irlava/Tukums-Slampe" florbolistes mājas spelē atzīst "Rubenes" pārsvaru

ELVI florbola līgas sievietēm kārtējo spēli aizvadīja turnīra tabulas pastarīte "Irlava/Tukums-Slampe", kura Irlavas sporta namā uzņēma pašreizējo čempioni "Rubeni" (Kocēni). Kocēnietes svinēja otro pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā, sakaujot irlavnieces ar 22:3

"Rubene" ar "Irlava/Tukums-Slampe" meitenēm šosezon jau bija tikusies 12.decembrī Kocēnu sporta namā sagraujot tās ar rezultātu 22:0.

Arī šoreiz notikušajai atbildes spēlei bija ļoti līdzīgs scenārijs – jau pirmā perioda laikā kocēnietes izvirzījās vadībā ar 5:0. Pa diviem vārtiem guva Simona Grāpēna un Laura Gaugere, bet vienus – Emīlija Salaciete. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija jau ļoti graujošs – 13:0. Pēdējā perioda sākumā iemesls gavilēm bija arī irlavniecēm, kuras beidzot ieraidīja bumbiņu Kocēnu komandas vārtos – 1:13, golu iemeta Ieva Pauniņa.

58. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās vēl viena irlavniece – Linda Reinholde (2:21), bet 60. minūtē Paula Zālmane, nofiksējot spēles galarezultātu - "Rubene" uzvarēja ar 22:3.

Par labāko starp irlavniecēm šajā mačā atzina pirmo vārtu autori Ievu Pauniņu, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Linda Reinholde. Kocēnu "Rubene" pēc šīs uzvaras ar 21 punktu pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā, bet "Irlava/Tukums-Slampe" joprojām bez punktiem un attiecīgi pēdējā pozīcijā.

"Irlava/Tukums-Slampe" – "Rubene" 3:22 (0:5, 0:8, 3:9)

Metienu attiecība:

13:46 (2:14; 2:16, 9:16)

Rezultatīvākās:

"Irlava/Tukums-Slampe" – Linda Reinholde 2 (1+1), Paula Zālmane 1 (1+0), Ieva Pauniņa 1 (1+0), Linda Jēgere 1 (0+1).

"Rubene" – Laura Gaugere 9 (4+5), Simona Grāpēna 9 (3+6), Danute Tinkuse 7 (5+2), Emīlija Salaciete 5 (3+2), Egija Katrīne Briede 3 (2+1), Marta Lība Zameca 2 (1+1), Zane Ziedone 2 (0+2), Lība Daija Mikova 1 (1+0), Ieva Ločmele 1 (1+0), Lāsma Ēvele 1 (1+0), Sintija Bāliņa 1 (0+1).

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2022.g 10.janvārī | Tukuma Balss (x387)
Novados, Tukums, Sports, Florbols

Mūžībā devies bijušais bokseris Juris Ivanovs
vakar | Tukuma Balss (x32)
Jaunpils pagasta Strutelē manīts lācis
vakar | Tukuma Balss (x104)
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas  LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus