Alīna, Rūsiņš, Sandris
9.64'C
vējš: 2.41m/s

BK "Tukums" basketbolistiem mainīgas sekmes Latvijas Maksibasketbola čempionātā

Latvijas Maksibasketbola 30. čempionāta septītajā nedēļā Tukumā, Ķekavā, Dobelē, Aizkrauklē un Rīgā kopumā tika aizvadītas septiņas spēles. K70+ vecuma grupā Tukumam uzvara, bet K60+ vecuma kategorijā Tukuma basketbola komanda piedzīvoja zaudējumu.

Rīgā, “Turības” sporta zālē K60+ grupas spēlē “Garkalne” ar 88:47 pārliecinoši uzveica BK “Tukums”. Uzvarētāju sastāvā Igors Lūķis spēlēja 29 minūtes, guva 32 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvās piespēles, bloķēja divus metienus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 14/22, trīspunktnieki – 0/1, soda metieni – 4/6. Lūķim summā 39 efektivitātes punkti.

Lūķa komandas biedrs Ziedonis Jansons spēlēja nepilnas 35 minūtes un sasniedza “Triple-double” – 10 punkti, 12 atlēkušās bumbas, 10 rezultatīvās piespēles. Viņa rēķinā arī trīs pārtvertās bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 2/3, trīspunktnieki – 1/4, soda metieni – 3/4. Summā Jansonam 28 efektivitātes punkti. Tukumniekiem rezultatīvākais ar 16 gūtiem punktiem bija Bergmanis.

Savukārt K70+ vecuma grupas spēlē BK "Tukums" ar rezultātu 73:32 bija labāks par SK "Jūrmalas sports". Kapačs 27+5 RP, Zakenfelds 13+9 AB, Brunēvics 11+6 AB+8 RP.

Resurss: basket.lv

atjaunots: 2022.g 11.janvārī | Tukuma Balss (x374)