Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2022.gada 28.maijs
Vilhelms, Vilis
6.64'C
vējš: 3.7m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Pašvaldību sociālajiem darbiniekiem plānotas atalgojuma piemaksas


Pašvaldību sociālajiem darbiniekiem plānotas atalgojuma piemaksas
Attēlam ilustratīva nozīme. Foto: batopin.be

Valsts piešķirs mērķdotācijas pašvaldībām, lai tās varētu nodrošināt atalgojuma piemaksas pašvaldību sociālajiem darbiniekiem, paredz valdībā atbalstītie grozījumi.

 

Labklājības ministrijā (LM) informēja, ka piemaksas piešķirs par personīgo ieguldījumu sociālajiem darbiniekiem, kā arī tiem struktūrvienību un nodaļu vadītājiem, kuri strādā pašvaldību sociālajos dienestos, to struktūrvienībās un pašvaldību izveidotās iestādēs, kas sniedz sociālos pakalpojumus. No valsts budžeta šogad tam piešķirs 1,9 miljonus eiro.

 

Noteikumi paredz obligātos pamata kritērijus sociālajiem darbiniekiem, kurus izpildot, tiek piešķirta piemaksa pie mēnešalgas. Piemaksas varēs saņemt sociālie darbinieki, kuri vismaz vienu gadu strādā pašvaldības sociālajā dienestā, tā struktūrvienībā vai pašvaldības iestādē, kura sniedz sociālos pakalpojumus.

 

Tāpat piemaksas varēs saņemt, ja darbinieks ieguvis otrā līmeņa profesionālo augstāko vai akadēmisko izglītību sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā, beidzamo trīs gadu laikā ir pilnveidojuši savu profesionālo kompetenci speciālajos mācību kursos, piedalījušies supervīzijās.

 

Savukārt, ja sociālie darbinieki specializējušies vai uzsākuši specializāciju sociālajam darbam ar konkrētu klientu grupu, apgūstot to īpašās klātienes mācībās vai pašlaik iegūst vai jau ieguvuši maģistra grādu sociālajā darbā, vai arī papildu tiešajiem darba pienākumiem vadījuši mācības citiem pašvaldībā strādājošajiem sociālā darba speciālistiem, tiks piešķirta papildu piemaksa no aprēķinātas pamata piemaksas 30% apmērā.

 

Precīzu piemaksas apmēru katram darbiniekam varēs aprēķināt tikai pēc tam, kad tiks saņemti pieteikumi no pašvaldībām un būs zināms precīzs darbinieku skaits, kuri atbilst pamata kritērijiem.

 

Resurss: nra.lvatjaunots: 2022.g 11.janvārī | Tukuma Balss (x455)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2022 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies