Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2022.gada 28.maijs
Vilhelms, Vilis
6.64'C
vējš: 3.7m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Uzņēmumiem ar lielu dzērienu depozīta iepakojumā patēriņu piedāvā bezmaksas iepakojumu savākšanu


Uzņēmumiem ar lielu dzērienu depozīta iepakojumā patēriņu piedāvā bezmaksas iepakojumu savākšanu
Publicitātes foto

SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” (DIO) aicina visus HoReCa nozares pārstāvjus – viesnīcas, kafejnīcas, restorānus, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus –, kā arī biroju centrus, konferenču centrus un citus uzņēmumus, kuru darbības rezultātā to rīcībā regulāri nonāk liels apjoms izlietotu depozīta iepakojumu, noslēgt līgumu ar DIO par depozīta iepakojumu bezmaksas savākšanu. Līgums paredz, ka, uzkrājot noteiktu daudzumu tukšo depozīta iepakojumu, DIO nodrošinās bezmaksas iepakojumu savākšanu un depozīta maksas atmaksāšanu par katru saņemto depozīta iepakojumu. Visi līgumi tiek slēgti ar vienādiem nosacījumiem.


“Ja uzņēmuma vai iestādes rīcībā nonāk liels skaits izlietotu depozīta iepakojumu, DIO piedāvā ērtu pakalpojumu – bez maksas savākt tukšo depozīta iepakojumu un atgriezt depozīta maksu par katru saņemto vienību. Gan HoReCa nozares pārstāvjiem, gan citiem uzņēmumiem tā ir ērta alternatīva iepakojumu atgriešanai kopējā depozīta sistēmas tīklā,” stāsta SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis.

 

Noslēdzot līgumu ar SIA “Depozīta Iepakojuma Operators”, uzņēmumiem tiks nodrošināti nepieciešamie iepakojumu transportēšanas materiāli, kā arī informatīvie materiāli par depozīta iepakojumu šķirošanu un uzglabāšanu. Sakrājot noteiktu apjomu, operators bez maksas nodrošinās iepakojumu savākšanu un transportēšanu uz DIO šķirošanas centru, kur notiks iepakojumu centralizēta uzskaite un šķirošana. Par  katru saņemto depozīta iepakojumu DIO  atgriezīs uzņēmumam depozīta maksu.

 

Uzņēmumi, kuri vēlas noslēgt līgumu ar DIO par depozīta iepakojumu pieņemšanu, ir aicināti aizpildīt līguma formu, kas atrodama www.depozitapunkts.lv sadaļā “HoReCa”, un iesūtīt to elektroniski parakstītu uz e-pastu tirgotajs@dio.lv vai parakstītu papīra formātā uz DIO pasta adresi Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar DIO pa tālruni +371 20226575 vai rakstot uz tirgotajs@dio.lv.

Aktuālā informācija par depozīta sistēmu pieejama mājaslapā www.depozitapunkts.lv, kā arī “Depozīta punkts” Facebook un Instagram kontos.

 

Resurss:

Dārta Katrīne Salna

“Depozīta Iepakojuma Operators”

Mediju koordinatore

E-pasts: darta.salna@vilands.lvatjaunots: 2022.g 12.janvārī | Tukuma Balss (x140)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2022 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies