Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
6.64'C
vējš: 3.1m/s

FK"Irlava" florbolisti "Talsu NSS/Krauzers" vienībai sarūpē sāpīgu zaudējumu

Kārtējo ELVI florbola līgas vīriešiem spēli aizvadījuši FK "Irlava" vīri, kas sava laukumā ar 5:4 uzveica neseno līgas līdervienību "Talsu NSS/Krauzers". Talsiniekiem šis bija jau trešais zaudējums pēc kārtas. Divus vārtus irlavnieku labā guva Kristers Tiltiņš.

Irlavnieki jau pašā cīņas sākumā nodemonstrēja, ka ir ļoti noskaņojušies uz uzvaru, līdz pirmā perioda vidum pēc Edgara Taubes un Kristera Tiltiņa precīzajiem raidījumiem izvirzoties vadībā ar 2:0.

13. minūtē ar golu atbildēja viesi Andreja Šķerberga personā – 1:2. Otrās trešdaļas pašā sākumā "Irlavas" uzbrukuma līderis Kristaps Kazlovskis atjaunoja savai komandai divu vārtu handikapu – 3:1.

Spēles vidū pa golam iemeta "Talsu NSS/Krauzers" spēlētāji Toms Bitmanis un Matīss Fogelis, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 3:3. Irlavas komanda gan nesalūza – līdz otrajam pārtraukuma pa bumbiņai viesu vārtos iedabūja Aivis Hammers un Kristers Tiltiņš, atjaunojot divu vārtu pārsvaru – 5:3. 55. minūtē Toms Bitmanis izmantoja Talsu komandas skaitlisko vairākumu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – 4:5.

Pamatlaika pēdējās divās minūtēs talsenieki mainīja savu vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet pēdējās minūtes sākumā, kad par spēli ar augstu paceltu nūju tika sodīts Kristaps Kazlovskis, vēl arī ieguva skaitlisko pārākumu, tomēr laukuma saimnieku aizsardzība izturēja un "Irlava" varēja svinēt svarīgu uzvaru ar 5:4.

Irlavas komandas labā divus vārtus guva Kristers Tiltiņš, 2 (1+1) punktus sakrāja Kristaps Kazlovskis, bet labākā spēlētāja balvu saņēma vienu vārtu autors Aivis Hammers

"Irlava" pēc šīs uzvaras ar 18 punktiem pakāpās uz 8. vietu turnīra tabulā, bet komandai "Talsu NSS/Krauzers" joprojām 30 punktu un trešā pozīcija.

"Irlava" – "Talsu NSS/Krauzers" 5:4 (2:1, 3:2, 0:1)