6.64'C
vējš: 2.81m/s

"Irlava/Tukums-Slampe" florbolistes piekāpjas FK "Līgatne"

Attēlam ilustratīva nozīme. Foto: istockphoto.com

ELVI florbola līgas sievietēm spēlē Irlavas sporta namā "Irlava/Tukums-Slampe" florbolistes uzņēma "Līgatni". Viešņas jau pirmo 20 minūšu laikā ieguva septiņu vārtu pārsvaru (7:0), bet galarezultātā svinēja pārliecinošu panākumu ar 12:2.

Pirmajā periodā līgatnietes trāpīja gandrīz pusi no saviem metieniem, iegūstot ļoti lielu pārsvaru – 7:0. Ar diviem goliem izcēlās Agnese Broliša, bet pa reizei mājinieču vārtsardzi pārspēja Elīna Drēziņa, Liene Adamane, Ieva Dimante, Elīza Elizabete Bērziņa un Madara Adamane.

Otrās trešdaļas sākumā divus vārtus pēc kārtas iemeta irlavnieces – 2:7. Ar precīziem raidījumiem izcēlās Linda Jēgere un Valērija Kurilo. Mainīt spēles gaitu Irlavas komandai gan neizdevās – pēc otrās trešdaļas "Līgatne" atradās vadībā ar 11:2, bet visā mačā triumfēja ar 12:2.

Par labāko starp irlavniecēm atzina Kristīni Andrējevu, kura asistēja abos savas komandas vārtu guvumos. Pēc šīs uzvaras "Līgatne" ar 16 punktiem pakāpās uz 5. vietu turnīra tabulā, bet komanda "Irlava/Tukums-Slampe" joprojām bez punktiem un attiecīgi pēdējā pozīcijā.