Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2025.gada 09.jūlijs
Asna, Asne, Zaiga
17.97'C
vējš: 3.95m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Lestenē starp kravas transportlīdzekļiem "Scania" un "Mercedes-Benz" notikusi sadursme, cietušo nav


Lestenē starp kravas transportlīdzekļiem "Scania" un "Mercedes-Benz" notikusi sadursme, cietušo nav
Attēlam ilustratīva nozīme. Foto: dreamstime.com

Pirmdien, 17. janvārī, Tukuma novada Lestenes pagastā vīrietis vadīja kravas transportlīdzekli „Scania” sakabē ar piekabi un neizvēlējās drošu braukšanas kustības intervālu, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar pretī braucošo kravas transportlīdzekli „Mercedes-Benz”, to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

17. janvārī Tukuma novada Džūkstes pagastā sieviete vadīja automašīnu „Opel Astra” un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā uzbrauca ceļa nožogojumam, to bojājot, un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

Kā liecina sākotnējā informācija, 17. janvārī Tukuma novada Slampes pagastā sieviete vadīja automašīnu „Toyota Yaris Verso” un līdz šim nenoskaidrotu apstākļu dēļ iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, kur notika sadursme ar pretī braucošo transportlīdzekli „Volkswagen Craft”. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

Resurss:

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde



atjaunots: 2022.g 18.janvārī | Tukuma Balss (x1150)
Novados, Tukums





Modris Liepiņš atsakās no Tukuma novada domes deputāta mandāta
Modris Liepiņš atsakās no Tukuma novada domes deputāta mandāta
vakar | Tukuma Balss (x13)
Markuss Kokins uzvar arī Latvijas čempionāta 3. posmā
Markuss Kokins uzvar arī Latvijas čempionāta 3. posmā
2025.g 30.jūnijā | Tukuma Balss (x23)
Baumanis uzvar Baltijas čempionāta 3. posmā
Baumanis uzvar Baltijas čempionāta 3. posmā
2025.g 30.jūnijā | Tukuma Balss (x29)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2025 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies