Jāzeps
0.64'C
vējš: 1.47m/s

"Kandava/Anzāģe" atspēlē deficītu Jelgavā un turpina perfekto sezonu

"Ramirent" Nacionālajā basketbola līgā no 13 punktu deficīta otrajā puslaikā atspēlējās "Kandava/Anzāģe", uzveicot vienu no savām turnīra tabulas tuvākajām sekotājām "Jelgavu" - 66:63. Kandavnieki tādējādi saglabāja savu perfekto bilanci.

Visnotaļ labs spēles sākums savās mājās padevās "Jelgavas" basketbolistiem, kuri pirmā puslaika izskaņā veica izrāvienu un pēc nospēlētām divdesmit minūtēm soļoja pretī uzvarai ar 37:24.

Kandavnieki trešajā ceturtdaļā centās sadeldēt starpību, tomēr ceturtās ceturtdaļas vidū Zemgales komanda bija priekšā ar desmit punktiem. Atspēlēšanos kandavniekiem noorganizēja Artūrs Grīnbergs un Arvis Savčenko, izlīdzinot rezultātu. Spēles pēdējā minūtē uzvaras nesošo grozu guva Guntars Strāķis, nodrošinot 11 uzvaru 11 aizvadītās spēlēs - 66:63.

Kandavniekiem uzvaru ar 27 gūtiem punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Arvis Savčenko. Ar 17 punktiem atzīmējās Artūrs Grīnbergs, bet Guntars Strāķis guva 14 punktus.

Resurss:Sportacentrs.com

atjaunots: 2022.g 19.janvārī | Tukuma Balss (x344)