vējš: 1.04m/s

tukumametals

Rugina pārstāvēta "Riga" Dubaijā pārbaudes spēlē piekāpjas Polijas "Legia"

Ritvars Rugins. Foto: Zigismunds Zālmanis/Riga FC

Pirmo pārbaudes spēli Dubaijā aizvadījis tukumnieka Ritvara Rugina pārstāvētais futbola klubs "Riga", kas ar rezultātu 0:2 atzina Polijas čempiones Varšavas "Legia" pārākumu.

Vācijas futbola speciālista Trostena Finka vadītā Rīgas komanda katrā puslaikā izmantoja gandrīz pilnībā dažādus sastāvus un arī atšķirīgas shēmas (4-3-3 un 3-4-2-1). Pirmajā puslaikā laukumā devās arī Tukuma futbolists Ritvars Rugins.

"Riga" labākās vārtu gūšanas iespējas bija 49. minūtē, kad vienā pretuzbrukumā bija pat trīs izdevības panākt izlīdzinājumu, - pirmo un vislabāko no tām izšķērdēja uzbrukuma smailē spēlējošais Artūrs Krancmanis, no pieciem metriem uzsitot virsū aizsargam. Rezultātā zaudējums ar 0:2.

"Legia" labā vārtus guva poļu jaunieši Macejs Rosoleks (20) un Šimons Vlodarčiks (19), izmantojot Mikaela Soisalo un Veslija Natas kļūdas.

atjaunots: 2022.g 20.janvārī | Tukuma Balss (x339)