8.64'C
vējš: 5.58m/s

tukumametals

HK "Rotas/Meliorceltnieks" jauno EHL sezonu sāk ar uzvaru

Veiksmīgi jauno "Entuziastu" Hokeja līgas (EHL) sezonu R4 divīzijā uzsākuši HK "Rotas/Meliorceltnieks" hokejisti, kas izbraukuma mačā ar 4:2 svinēja uzvaru pār HK "RIX" vienību.

Spēlējot vairākumā pirmie pēc Ginta Spalviņa precīza raidījuma vadībā izvirzījās tukumnieki, taču pēc neilga laika rīdzinieki spēja izlīdzināt rezultātu un pirmo periodu noslēgt ar rezultatu 1:1.

Otrajā periodā atkal rezultatīvs bija Gints Spalviņš, kā arī aprecizitati izcēlās Sandris Bumeisters, izvirzot HK "Rotas/Meliorceltnieks" vienīu vadībā ar 3:1.

Trešajā periodā viesiem vajadzēja noturēt rezultātu, taču vienus vārtus zaudēja. Drīz vien Arta Belousa gūtie vārti pieika punktu šim mačam, palīdzot savai komandai uzvarēt ar 4:2.

Par mača vērtīgāko spēlētāju Tukuma novada komandas rindās tika atzīts Markuss Vīksna, kurš iepriekšējās sezonas aizvadīja pie vairākkārtējiem EHL regulārās sezonas čempioniem "Tukuma Brāļiem".

atjaunots: 2022.g 24.janvārī | Tukuma Balss (x379)
Novados, Tukums, Sports, Hokejs

Motosportists Valdis Šakins zcīna 2.vietu Latvijas čempionāta Cross Country 1.posmā