Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2022.gada 17.maijs
Dailis, Herberts, Umberts
6.64'C
vējš: 4.69m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Kariņš: Valdība un sabiedrība nevarēs visu laiku uzturēt ekonomiku ar visāda veida subsīdijām


Kariņš: Valdība un sabiedrība nevarēs visu laiku uzturēt ekonomiku ar visāda veida subsīdijām
Foto: press.lv

Valdība un sabiedrība nevarēs visu laiku uzturēt ekonomiku ar visāda veida subsīdijām, tāpēc atbalsts tiek sniegts tām nozarēm, kuras Covid-19 apstākļos ir slēgtas un nevar strādāt, šodien pēc koalīcijas sanāksmes sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Tūrisma nozare no valsts ir saņēmusi ļoti daudz un dažādu atbalstu, pauda premjers, reizē norādot, ka ir jāņem vērā, ka mainās patērētāju ieradumi un pieprasījums. Valdība ikdienā cenšas pārskatīt atbalsta programmas, un šajā jautājumā tiešais atbildīgais ir ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, atzīmēja Kariņš.

 

Tā premjers komentēja tūrisma nozares pārstāvju norādīto par nepietiekamo atbalstu. Vaicāts par Tūrisma krīzes vadības komitejas aicinājumu demisionēt finanšu ministram Jānim Reiram un veselības ministram Danielam Pavļutam, Krišjānis Kariņš norādīja, ka dialogam starp valdību un attiecīgo nozari jānotiek caur atbildīgo ministru, kas tūrisma nozarei ir ekonomikas ministrs.

 

Premjers uzsvēra, ka Covid-19 laikā iedzīvotājiem un uzņēmējiem sniegtais atbalsts veido divus miljardus EUR, tāpat turpinās atbalsts nozarēm, kuras ir slēgtas noteikto ierobežojumu dēļ. Valdība turpinās sniegt atbalstu tur, kur tas ir "pilnībā nepieciešams" jeb nozarēm, kuru darbība ir apturēta pandēmijas dēļ, atzīmēja valdības vadītājs Kariņš.

 

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits piebilda, ka ir svarīgi tūrisma nozarei ļaut strādāt uz vienlīdzīgiem nosacījumiem, kādi Covid-19 apstākļos ir Lietuvā un Igaunijā.

 

Kā ziņots, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas izpilddirektore Santa Graikste norādījusi, ka komitejas ieskatā veselības un finanšu ministri ir atbildīgi par to, kādēļ nozare nīkuļo - Pavļuts kā atbildīgais par ierobežojumiem, bet Reirs - par atbalsta jautājumiem. "Mēs šobrīd esam faktiski tik pat ierobežoti kā tie, kuriem ir tiesības saņemt valsts atbalstu par decembri, janvāri," teica Graikste.

 

Resurss: nra.lvatjaunots: 2022.g 24.janvārī | Tukuma Balss (x135)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2022 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies