0.64'C
vējš: 3.27m/s

Rugina pārstāvētā "Riga" pārbaudes spēlē uzveic Slovākijas "Žilina"

Ritvars Rugins. Foto: Riga FC

Pirmssezonas treniņnometnē Dubaijā otro panākumu aizvadītajās trijās spēlēs izcīnījusi trīskārtējā Latvijas "Optibet" Virslīgas čempione "Riga", kas ar 2:1 pieveica vienu no Slovākijas titulētākajiem klubiem "Žilina". Tukumnieks Ritvars Rugins laukumā otrajā puslaikā.

Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē pret Slovākijas čempioni Bratislavas "Slovan" arī šoreiz rīdzinieki ļoti ātri guva pirmos vārtus, ceturtajā minūtē pēc ukraiņa Vladlena Jurčenko iespēles soda laukumā precīzu sitienu labajā apakšējā stūrī izdarot brazīlietim Gabriels Ramoss - 1:0.

Pirmā puslaika turpinājumā daudz saasinājumu pie abu komandu vārtiem vairs nebija. Tikai ar sava kluba audzēkņiem ierindā spēlējošā "Žilina" gan nopelnīja iespējas izpildīt vairākas standartsituācijas pie rīdzinieku cietokšņa.

Pēc 15 minūšu pārtraukuma vienības būtiski mainīja sastāvus, otro puslaiku veiksmīgāk uzsākot Slovākijas komandai, 48. minūtē pēc Daniila Ulimbaševa kļūdas laukuma vidusdaļā "Žilinai" aizskrienot ātrajā uzbrukumā, ko ar sitienu no vārtu priekšas noslēdza Lukāšs Janošīks - 1:1.

Turpinājumā teicamas izdevības atgūt vadību neizmantoja "Riga" leģionāri ganietis Džozelfo Bārnss un marokānis Karims Lukili, kuri pārbaudīja vārtu konstrukcijas stiprību un "Žilina" vārtsarga meistarību.

70. minūtē "Riga" panāca savu, sākumā gan momentu izšķērdējot serbu aizsargam Milanam Vraņaninam, taču pie atlēkušās bumbas pirmajam tiekot 21 gadu vecajam pussargam Iļjam Korotkovam, kurš bumbu slovāku cietoksnī raidīja sitienā ar galvu - 2:1.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2022.g 29.janvārī | Tukuma Balss (x313)