Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 23.maijs
Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija
26.64'C
vējš: 6.13m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Latvijas U20 čempionātā pludmales volejbolā telpās 1.posmā uzvar Ādamsones/Konstantinovas duets


Latvijas U20 čempionātā pludmales volejbolā telpās 1.posmā uzvar Ādamsones/Konstantinovas duets
Foto: volejbols.lv

Sestdien, 29. janvārī, “O-Sands” smiltīs tika aizvadīts pirmais posms Latvijas Jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā telpās, kur U20 vecuma grupā gan meitenēm, gan zēniem kopā piedalījās 33 komandas.


Meiteņu grupā par uzvaru cīnījās 21 komanda, taču veiksme šoreiz bija Denielas Konstantinovas un Kitijas Martini – Ādamsones (Tukums) pusē. 

 

Fināla mačā Martini-Ādamsones/Konstantinovas duets pieveica Moniku Mamaju un Emīliju Mačukāni, kas šoreiz saņēma sudraba medaļas.  Pie bronzas godalgām tika Keita Leinsare un Anna Kilke.

 

Rezultāti:
1. Deniela Konstantinova/Kitija Martini-Ādamsone (Beach Box “Gepardi” un RUUKKI/PPVK);
2. Monika Mamaja/Emīlija Mačukāne (Beach Box “Gepardi”);
3. Keita Leinasare/Anna Kilke (O-Sands/RVS);
4. Heilija Laima Keirāne/Evija Giela (Beach Arena);
5.-8. Denēva Šauberga Lēpe/Emīlija Sirmā (Beach Box “Gepardi”);
5.-8. Māra Blaka/Tīna Valerte (PPVK);
5.-8. Ance Bierande/Estere Liepa (PPVK);
5.-8. Linda Kurtiša/Elīna Kurtiša (PPVK);
9.-16. Ance Celma/Kate Zvidra (O-Sands/RVS);
9.-16. Megija Rumaka/Milana Tīna Aleksejeva (Preiļu novada BJSS/O-Sands);
9.-16. Sanija Bērziņa/Eva Milzere (O-Sands);
9.-16. Romija Raudziņa/Paula Krieva (Beach Box “Gepardi”);
9.-16. Kristiāna Agneta Dārziņa/Beatrise Jekševica (Akadēmija “Brazīlija”);
9.-16. Marta Vildere/Dārta Reinholde (Beach Box “Gepardi”);
9.-16. Nellija Lapsa/Emīlija Jaudzeme (PPVK);
9.-16. Elizabete Ratkeviča/Gita Vītola (Beach Arena);
17.-21. Marta Ramona Graudiņa/Iluta Rubene (Madlienas Vidusskola);
17.-21. Laima Mangule/Adrija Melānija Kalavanova (“Ķirzaka”);
17.-21. Enija Rumaka/Evelīna Kokoriša (Preiļu novada BJSS);
17.-21. Amanda Celma/Grieta Vīksna (O-Sands);
17.-21. Ivonna Krūmiņa/Alise Muravjova (PPVK).

 

Resurss: Volejbols.lv



atjaunots: 2022.g 30.janvārī | Tukuma Balss (x973)
Novados, Tukums, Sports, Volejbols





Apbalvoti 2023./2024. gada Tukuma novada čempionātu sezonas laureāti
Apbalvoti 2023./2024. gada Tukuma novada čempionātu sezonas laureāti
aizvakar | Tukuma Balss (x6)
Noslēdzies Tukuma novada galda tenisa čempionāts
Noslēdzies Tukuma novada galda tenisa čempionāts
2024.g 13.maijā | Tukuma Balss (x7)
"Tukums 2000/Telms" spēlē neizšķirti ar "Mettu"
"Tukums 2000/Telms" spēlē neizšķirti ar "Mettu"
aizvakar | Tukuma Balss (x6)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies