Alīna, Rūsiņš, Sandris
2.64'C
vējš: 2.68m/s

"Rubene" rezultatīvā cīņā pārspēj "Irlava" florbolistus

ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione "Rubene" (Kocēni) savā laukumā uzņēma komandu "Irlava". Abpusēji rezultatīvā spēlē uzvaru ar 10:7 svinēja Kocēnu komanda.

Kocēnu sporta namā "Rubene" uzņēma "Irlavu", kuru pirmā riņķa mačā viesos bija sakāvusi ar 13:5. Abu komandu otrās savstarpējās spēles rezultātu 5. minūtē atklāja irlavnieks Kristers Tiltiņš – 1:0.

Lai arī kocēnieši vēl tajā pašā minūtē, pateicoties Ata Stepāna precīzajam raidījumam, atjaunoja neizšķirtu (1:1), pēc pirmā perioda vadībā ar vienu vārti pārsvaru atradās viesi – 3:2. Kocēnu komanda vadību ieguva tikai 33. minūtē, kad vārtus guva Ingars Matisons – 4:3. Pēc otrās trešdaļas "Rubene" atradās vadībā ar 6:4, bet visā spēlē bija pārāka ar 10:7.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2022.g 06.februārī | Tukuma Balss (x533)