Mirta, Ziedīte
-0.36'C
vējš: 1.61m/s

"Irlava" florbolisti ar minimālu pārsvaru uzveic Virslīgas pastarīti "Bausku"

ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē FK "Irlava" florbolisti savā laukumā uzņēma turnīra tabulas pastarīti "Bausku". Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā ar 6:4 atradās baušķenieki, tomēr Irlavas florbolistiem izdevās rezultātu izlīdzināt (6:6), bet pagarinājumā arī gūt uzvaras vārtus – 7:6. Izšķirošais gols Kristapa Kazlovska kontā.

"Irlava" pirms šī spēles tikai par trim punktiem atpalika no kārotās vietas labāko komandu astotniekā, bet "Bauska", kam līdz šim izdevies gūt tikai vienu uzvaru, uz to vairs necer.

Abām komandām šī šosezon bija pirmā savstarpējā tikšanās. Jau 44. sekundē rezultātu atklāja irlavnieks Krišjānis Tiltiņš (1:0), bet pēc septiņām nospēlētām minūtēm uz tablo bija divi vieninieki (1:1), jo ar vārtu guvumu izcēlās baušķenieks Pēteris Zeltiņš. Bauskas komandai pirmā perioda laikā izdevās iegūt divu vārtu pārsvaru (4:2), bet otrās trešdaļas laikā tas saruka uz pusi – 5:4. 44. minūtē Bauskas florbolists Artis Černovskis atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 6:4. Tāds tas saglabājās līdz 54. minūtei, bet tad divu minūšu laikā divus vārtus guva mājinieks Renārs Austrums – 6:6.

Uzvarētāju noskaidrošana bija jāatliek uz spēles pagarinājumu. Jau otrajā papildlaika minūtē ar precīzu metienu izcēlās Kristaps Kazlovskis, nodrošinot "Irlavai" uzvaru ar 7:6 un divus punktus turnīra tabulā.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 4 (2+2) punktiem bija Kristaps Kazlovskis, ar "hat-trick" izcēlās Renārs Austrums, divas rezultatīvas piespēles Ginta Siliņa kontā, bet labākā spēlētāja balvu saņēma Tomass Alksniņš, kurš guva vienus vārtus.

Pēc šīs uzvaras "Irlavai" turnīra tabulā jau 20 punktu, bet joprojām 9. vieta. Arī "Bauska", kam tagad jau četri punkti, vietu nav mainījusi, turpinot atrasties pēdējā pozīcijā.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2022.g 10.februārī | Tukuma Balss (x651)