Ginta, Gunda, Gunta
12.64'C
vējš: 5.29m/s

Eisaks Latvijas kausa 1.posmā svara stieņa spiešanā guļus izcīna 1.vietu

Aizvadīts pirmais Latvijas kausa (LK) izcīņas posms svara stieņa spiešanā guļus, kas notika Bauskas novada Codē. "Veterāni 1" grupā svarā līdz 93 kg uzvaru izcīnīja kluba "Gold Barbell Tukums" pārstāvis Jānis Eisaks.

Tukumnieks pirmajā gājienā pacēla 110 kg, otrajā gājienā jau 135 kg, bet trešajā, pēdējā piegājienā Jānis Eisaks pārvarēja 142, 5 kg atzīmi, kas sportistam nodrošināja 1. vietu savā vecuma grupā. Uzrādītais rezultāts, atbilstoši personīgajam svaram un paceltajam svaram, bija arī trešais labākais absolūtajā vērtējumā "Veterāni 1" grupā.

Par Latvijas kausa Bauskas posma vicečempionu "Veterāni 1" grupā ar paceltiem 137,2 kg kļuva vairākkārtējais Latvijas čempions svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaita Māris Baranovskis, bet 3. vietu izcīnīja Ēriks Veldre (132,2 kg).

Resurss: powerliftings.lv

atjaunots: 2022.g 12.februārī | Tukuma Balss (x2892)