Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
5.64'C
vējš: 3.46m/s

"Irlava" trillerī pārspēj "RTU/Rockets", uzvaras vārtus gūst Siliņš

ELVI florbola līgas vīriešiem FK "Irlava" florbolisti Rīgā tikās ar "RTU/Rockets" un īstā trillerī izcīnīja panākumu ar rezultātu 8:7. Uzvaras vārtus 59. minūtē irlavnieku labā iemeta Gints Siliņš.

"Irlava" pirmā apļa mačā savā laukumā jau bija sakāvusi "RTU/Rockets" ar 11:5 un cerēja, ka atbildes mača scenārijs būs līdzīgs, taču rīdzinieki šoreiz bija krietni kaujinieciskāki.

Jau 2. minūtē rezultātu atklāja irlavnieks Tomass Alksniņš (1:0), bet 8. minūtē Toms Ķeirāns atjaunoja neizšķirtu – 1:1. Pēc pirmā perioda Irlavas komanda atradās vadībā ar 3:1.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē trīs vārtus pēc kārtas guva laukuma saimnieki, uz brīdi pārņemot vadības grožus – 4:3. Pēc otrā perioda rezultātu tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu – 4:4. Neizšķirts uz tablo (7:7) bija arī divas minūtes pirms pamatlaika beigām. 59. minūtē Aivja Hammera piespēli "Irlavas" uzvaras vārtu guvumā ar precīzu metienu pārvērta Gints Siliņš – 8:7.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2022.g 13.februārī | Tukuma Balss (x576)