Georgs, Jurģis, Juris
2.64'C
vējš: 3.28m/s

Jaunpils basketbolisti piekāpjas līdervienības "Nīca/BLi" priekšā

11. februārī BK "Jaunpils" basketbolisti devās šīs Reģionālā basketbola līgas sezonas tālākajā izbraukumā, kur aizvadīja spēli pret grupas līdervienību "Nīca/BLi" komandu un piedzīvoja zaudējumu ar 78:83.

Nīcas komanda spēli iesāka uzbrūkot grozam ar augstu precizitāti. Jaunpilieši nespēja apturēt pretinieku uzbrukumu, kas rezultējās ar lielāko deficītu pēc pirmā puslaika šajā sezonā – 38:52.
Otrajā puslaikā BK "Jaunpils" basketbolisti "pamodās" un ieslēdza aizsardzību, kas 3. ceturtdaļā ļāva atspēlēt 8 punktus no deficīta. Pēdējās desmit minūtes vairākas reizes viesi pietuvojās līdz 1 punktam, bet tomēr nespēja pārņemt spēles vadību. Spēles beigās zaudējums ar 78:83.
Rezultatīvākie mjaupilnieku rindās bija Pauls Zukuls un Jānis Kokins, kuri attiecīgi guva 14 un 13 punktus.

Resurss: BK Jaunpils

atjaunots: 2022.g 13.februārī | Tukuma Balss (x483)