5.64'C
vējš: 3.66m/s

Kandavnieki Ventspilī sakauj "Spars/Ventspils Augstskola" vienību

Mārcis Saulītis. Foto: Ritvars Staknevičs

Trešdien, 16. februārī, "Ramirent" Nacionālajā basketbola līgas spēlē Ventspilī uzvaras sēriju pagarināja turnīra līdervienība "Kandava/Anzāģe", kura ar rezultātu 99:61 uzveica "Spars/Ventspils Augstskola" komandu.

Edgara Priedes trenētā "Kandava/Anzāģe" šosezon "Ramirent" Nacionālajā basketbola līgā bijusi neapturama, izcīnot uzvaras pār ik katru pretinieku kas stājas pretī. Tā kā šodien Kurzemes derbiju aizvadīja "Ventspils" lielā komanda, tad no galvenajiem spēkiem "Sparam" nebija papildinājumu, kas ļautu līdzvērtīgāk turēt līdzi kandavniekiem.

Jau ar spēles pirmo ceturtdaļu "Kandava/Anzāģe" ielika pārliecinošus pamatus uzvaras gūšanai un jau otrajā ceturksnī viesi pārsniedza 20 punktu pārsvaru. Ari cīņas turpinājumā jaunajiem ventspilniekiem nebija argumentu viesu piebremzēšanai. Aizritot spēles laika 40 minūtēm, uz rezultāta tablo dega 99:61.

Kandavniekiem gan bija iespēja pārsniegt simts punktu robežu, taču pēdējā minūtē grozā lidoja tikai viens no diviem Kristapa Gotfrīda izdarītajiem trejačiem, paliekot viena punkta attālumā līdz trīsciparu skaitlim.

Uzvarētāju rindās Mārcis Saulītis izcēlās ar 16 gūtiem punktiem un deviņām izcīnītām bumbām. 15 punktus guva iepriekš Ventspilī spēlējušais Artūrs Grīnbergs, kura rēķinā arī 12 rezultatīvās piepspēles. Savukārt pie 14 gūtiem punktiem tika Aigars Strāķis.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2022.g 17.februārī | Tukuma Balss (x521)
Novados, Kandava, Sports, Basketbols

Vislatvijas Golfa Dienas pasākumi notiks arī Tukuma golfa klubā "Odiņi"
šodien | Tukuma Balss (x42)
Tukumā notiks labdarības hokeja spēle starp Latvijas sporta slavenībām un "Rotas/Meliorceltnieks"