Mirta, Ziedīte
-1.36'C
vējš: 1.99m/s

"Irlava" atspēlējas un revanšējas ulbrokiešiem

Kārtējo ELVI florbola līgas vīriešiem spēli Irlavas sporta namā "Irlava" florbolisti uzņēma "Oxdog Ulbroka LU" un svinēja uzvaru ar 5:4. Divus vārtus Irlavas komandas labā guva Renārs Stančiks.

"Irlava" pie "Oxdog Ulbroka LU" viesojās 2. oktobrī, toreiz uzvaru ar tikai vienu vārtu starpību izcīnīja laukuma saimnieki. Arī atbildes spēli veiksmīgāk sāka ulbrokieši, pirmā perioda laikā izvirzoties vadībā ar 2:0. Pa bumbiņai mājinieku vārtos ieraidīja Matīss Kristians Morozovs un Rolands Līdums.

24. minūtē Irlavas komanda realizēja savu skaitlisko vairākumu – 1:2, ar vārtu guvumu izcēlās Gints Siliņš. 30. minūtē viesiem atkal bija divu vārtu handikaps (3:1), golu iemeta Artūrs Narogs. 36. minūtē irlavnieki vēlreiz izmantoja savu skaitlisko vairākumu (2:3), vārti Renāra Stančika kontā.

Pēdējās trešdaļās sākumā Irlavas komanda septiņu minūšu laikā guva divus vārtus, pirmo reizi izvirzoties vadībā (4:3). Ar vārtu guvumiem izcēlās brāļi Stančiki – Renārs un Mareks. Pamatlaika pēdējās sešas minūtes bija dramatiskas. Vispirms irlavnieki nopelnīja trīs noraidījumus pēc kārtas, bet rezultāts nemainījās.

Pēdējās minūtes sākumā mājiniekam Kristapam Kazlovskim radās iespēja izpildīt soda metienu, bet viņš nepārspēja viesu vārtsargu. Desmit sekundes pirms finālsvilpes Kazlovskis reabilitējās par savu neveiksmi, ieraidot bumbiņu tobrīd tukšajos Ulbrokas komandas vārtos (5:3). Tajā pašā laikā viesi vēl nopelnīja piecu minūšu noraidījumu, bet viņiem vajadzēja tikai divas (!) sekundes, lai vārtus gūtu arī skaitliskajā mazākumā – 4:5, golu iemeta Rūdolfs Vilmanis. Atlikušajās astoņās sekundēs rezultāts vairs nemainījās un "Irlava" varēja svinēt laimīgu uzvaru ar 5:4.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2022.g 17.februārī | Tukuma Balss (x508)