Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
3.64'C
vējš: 2.96m/s

FK "Tukums 2000/TELMS" Virslīgā atgriežas ar minimālu zaudējumu pret Daugavpili

Latvijas "Optibet" futbola Virslīgas sezonu uzsākusi "Tukums/TELMS" vienība, kas izbraukumā aizvadīja dramatisku spēli ar "Daugavpils" komandu, piedzīvojot zaudējumu ar 1:2.

Spēles pirmajās 15 minūtēs nedaudz vairāk bumbu kontrolēja tukumnieki, divus sitienus "Daugavpils" vārtu rāmī izdarot 19 gadus vecajam japānim Ikuto Gomi, pārliecinoši daugavpiliešu cietoksnī darbojoties Vladislavam Kurakinam.

Turpinājumā iniciatīvu palēnām savās rokās pārņēma "Daugavpils". Divus bīstamus sitienus garām vārtiem daugavpiliešu rindās izdarīja kamerūnietis Viljams Mukvelle. Tukumnieki vienā no epizodēm atbildēja ar bīstamu pretuzbrukumu, labu sitienu aizsarga aizsegā izdarot Oskaram Rubenim - daugavpiliešu vārtsargs Kurakins glāba komandu.

Pirmā puslaika pēdējās sekundēs "Daugavpilij" izdevās izvirzīties vadībā - stūra sitienā teicamu centrējumu izpildīja pieredzējušais Valērijs Afanasjevs, soda laukumā visaugstāk no visiem lecot Delī Izraelam, kurš neatstāja nekādas cerības Helmutam Saulītim - 1:0.

Pēc pārtraukuma "Daugavpils" saglabāja teritoriālo pārsvaru, 19 gadus vecajam Mukvellem 65. minūtē neizmantojot izdevību dubultot laukuma saimnieku pārsvaru - kamerūnietis no labas pozīcijas bumbu raidīja krietni garām vārtu augšējam stūrim. Pēcāk mača galvenais tiesnesis Jevgēnijs Vasjukovs diskutablā epizodē nepiešķīra 11 metru soda sitienu "Daugavpils" labā.

77. minūtē tukumniekiem izdevās atgūt neizšķirtu - daugavpiliešu soda laukumā ar bumbu ielauzās Rubenis, kura raidītā bumba pēc rikošeta nonāca tieši pa sitienam laukumā uz maiņu sūtītajam 18 gadus vecajam Tukuma futbola audzēknim Danielam Mīlajam - 1:1.

Cīņas izšķirošos momentus nācās gaidīt līdz pēdējām sekundēm, kad pēc 20 gadus vecā gruzīna Lašas Kvaratshelijas centrējuma no labā flanga bumbai ar galvu rezultatīvi pieslēdzās 18 gadus vecais Valērijs Lizunovs - 2:1.

Nākamo Virslīgas spēli FK "Tukums 2000/TELMS" aizvadīs 19. martā Tukumā, uzņemot "Metta" vienību.

atjaunots: 2022.g 13.martā | Tukuma Balss (x630)