1.64'C
vējš: 2.45m/s

"Tukums 2000/TELMS" spēlē neizšķirti ar FK "Metta" vienību

Pirmo vārtu autors Ibrahima Sovs cīņā par bumbu. Foto: Jānis Klāks

Sestdien, 19. martā, Tukuma mākslīgā futbola laukuma stadionā vietējā FK "Tukums 2000/TELMS" komanda aizvadīja šīs sezonas otro Virslīgas spēli, uzņemot FK "Metta" futbolistus. Aizvadot dinamisku spēli, uz tablo tika fiksēts neizšķirts ar rezultātu 2:2.

Pirmais puslaiks bija vārtiem bagāts, kurā komandas uguņoja mača sākumā, desmit minūšu laikā gūstot trīs vārtus. Divus no tiem iesita mājinieki, pie tam, skaistā manierē. Ibrahīms Ndiape Sovs šķērītē izvirzīja Tukumu vadībā, bet vēlāk ar precīzu sitienu devītniekā izcēlās Oskars Rubenis, panākot tukumnieku pārsvaru ar 2:0.

Prieki bija īsi, jo minūti vēlāk "Metta" rindās pirmos vārtus iesita Gļebs Kļuškins, kurš to pastiprināja pirms šīs sezonas. Izlīdzināt rezultātu viesiem izdevās līdz pirmā puslaika beigām, 31. minūtē Bruno Melnim pēc meistarīgi apstrādātas bumbas triecot bumbu vārtu tīklā.

Spēles maniere mainījās otrajā puslaikā, laukumā tām vairāk cīnoties par iniciatīvas iegūšanu. Ik pa laikam bīstami momenti bija tā "Metta", tā Tukums futbolistiem, taču vietā bija komandu aizsargi un vārtsargi. Vārti vairs netika gūti, abām samierinoties ar neizšķirtu.

Līdz ar neizšķirtu abas komandas izcīnījušas pirmos punktus jaunajā Virslīgas sezonā. Tukumnieki augstākajā sabiedrībā atgriezušies pēc viena gada pārtraukuma.

Nākamo futbola Virslīgas spēli FK "Tukums 2000/TELMS" futbolisti aizvadīs 2. aprīlī SB Ķeižermeža stadionā viesojoties pie FK "Auda".

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2022.g 19.martā | Tukuma Balss (x508)