8.64'C
vējš: 4.18m/s

Markuss Kokins LČ motokrosā amatieriem 1.posmā izcīna 3.vietu

Markuss Kokins. Foto: Gatis Krastiņš

Saldus novada Pilsblīdenes mototrasē, kur pērngad tika noslēgta Latvijas amatieru čempionāta sezona, šodien, 9. aprīlī, tā tika atklāta. Visveiksmīgāk no Tukuma novada motosportistiem šajā sacensībās veicās Markusam Kokinam, kurš izcīnīja 3. vietu "Open" klasē.

Šajā klasē divu braucienu summā uzvaras laurus plūca Kristers Drevinskis, bet otro vietu izcīnīja Andis Valts. Savukārt MX40+ klasē 17 sportistu konkurencē 6. vietu izcīnīja Mareks Birziņš, bet Zigmārs Lācis, finišu sasniedza kā divpadsmitais. MX 55+ grupā Aleksandrs Markovs šoreiz palika bez ieskaites punktiem.

Beidzot tukumniekiem parādījusies ekipāža par ko varēs fanot visas blakusvāģu sezonas garumā. "Tukuma moto klubu" (TMK) šogad prestižajā BV Open klasē pārstāvēs Markuss Auniņš ar Mārtiņu Antonu. Latvijas amatieru čempionāta 1.posmā šī ekipāža izcīnīja 6.vietu.

Resurss: LAMSF

atjaunots: 2022.g 09.aprīlī | Tukuma Balss (x517)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Motosportists Valdis Šakins zcīna 2.vietu Latvijas čempionāta Cross Country 1.posmā