6.64'C
vējš: 2.81m/s

"Tukums 2000" izcīna punktu pret "Super Nova"

Ibrahima Sovs. Foto: FK Tukums 2000

Ceturto reizi neizšķirti "Optibet" futbola Virslīgas sezonā spēlējusi Salaspils "Super Nova", kas izbraukumā nenoturēja vadību pret "Tukums 2000/Telms", vienībām cīnoties neizšķirti 1:1. Tukumniekiem punktu ļāva izraut Ibrahima Sova vārtu guvums.

Tukumniekiem spēle sākās ar pagalam nelaimīgu epizodi. Vladimirs Stepanovs ieskrēja pretinieku soda laukumā un centās no ļoti asa leņķa sist bumbu gar vārtu priekšu. Bumba pēc rikošeta no Helmuta Saulīša atsitās pret Kristera Lībeka ceļgalu un iekrita vārtos. Tādējādi dubultā rikošeta dēļ tukumnieki ar 0:1 jau otrajā minūtē nonāca iedzinējos.

Pie pusstundas atzīmes salaspiliešiem bija izcila iespēja dubultot savu pārsvaru, izgājienā pret Saulīti nonākot Marko Regžam. "Super Nova" uzbrucējs izdarīja sitienu, tomēr mājinieku vārtsargs spēja bumbu atvairīt.

Otrajā spēles daļā mājinieku komanda meklēja iespējas izlīdzināt rezultātu. Tas izdevās pēc pretinieku noteikumu pārkāpuma, kad spēles 70. minūtē Ingars Stuglis veica centrējumu, bet ar galvu līdz bumbai aizsniedzās Ibrahima Sovs, panākot rezultātu 1:1, kas solīja azartisku cīņu spēles pēdējās 20 minūtēs.

Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām "Super Nova" ļoti vāji izpildīja soda sitienu, ļaujot tukumniekiem pārtvert bumbu un aizskriet asā pretuzbrukumā. Oskara Rubeņa uz vārtu priekšu mērķēto bumbu japānis Rjuga Nakamura aizšāva tālu pāri laukuma gala aizsargžogam, izsējot izcilu iespēju pārņemt vadību.

Minūti pirms pamatlaika noslēguma "Tukums" jau svinēja uzvaras vārtus, kad vēl vienu Stugļa piespēli bumbu vārtos ievirzīja Markuss Kruglaužs. Tomēr prieki izrādījās velti, jo tika pacelts tiesneša asistenta karodziņš, anulējot Kruglauža rezultatīvo sitienu. Abām komandām kompensācijas laikā bija stūra sitienu iespējas, bet ne viena ne otra tās vārtu guvumā nepārvērta, tādējādi "Tukums 2000/Telms" un Salaspils "Super Nova" vienojoties par mierizlīgumu.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2022.g 14.maijā | Tukuma Balss (x470)