Mirta, Ziedīte
5.64'C
vējš: 3.66m/s

"Daugavpils" ar 1:0 uzvar Tukuma futbolistus

"Optibet" futbola Virslīgas sezonas otro pusi ievadīja spēle Tukumā, kur Andreja Kaļiņina trenētie "Daugavpils" futbolisti, pateicoties Delī Izraela vārtiem, ar 1:0 uzveica "Tukums 2000/Telms" vienību.

Sākotnēji Virslīgas trešo apli bija plānots iesākt ar spēli Daugavpilī, tomēr LFF aizliegums turpināt "Daugavpilij" spēlēt "Celtniekā" lika komandām vienoties par samainīšanos ar mājas spēlē, sezonas otro pusi ievadot duelim Tukuma pilsētas stadionā.

"Tukums 2000" vienībai šajā spēlē nācās iztikt bez senegāliešu uzbrucēja Ibrahima Sova, kurš izcieš spēles diskvalifikāciju par iepriekš sapelnītajiem dzeltenajiem plāksteriem.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā pēc Valerija Afanasjeva piespēles aiz aizsargu apkakles pirmais tukumnieku soda laukumā pie bumbas bija Delī Izraels, kurš ar pirmo pieskārienu sita bumbu garām Sergejam Vilkovam tālajā vārtu stūrī, ļaujot Latgales komandai izvirzīties vadībā ar rezultātu 1:0.

Otrajā puslaikā viesiem bija iespēja dubultot pārsvaru pēc stūra sitiena, kad bumba nokrita pretinieku soda laukumā, tomēr daugavpiliešiem tā arī bumbas spērienu pa vārtiem burzmā izpildīt nesanāca.

Otrā puslaika otrajā pusē ar svaigu spēku laišanu laukumā Kristapa Dišlera trenētajai komandai sāka veidoties izdevības pretinieku vārtu tuvumā, tomēr bieži vien mājiniekus pievīla neakurātas piespēles, kuru dēļ izdevības tika izšķērdētas.

Vislabākā iespēja tukumnieki rindās izraut savai komandai punktu bija Ingaram Stuglim, kurš cīņas izskaņā izveidoja divas labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr Vladislavam Kurakinam izdevās savu cietoksni nosargāt neieņemtu.

"Daugavpils" uzvara ļāva turnīra tabulā tikt pie 24. punkta, tādējādi Latgales vienībai nostājoties līdzās Ķekavas "Auda" futbolistiem.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2022.g 26.jūnijā | Tukuma Balss (x341)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Vislatvijas Golfa Dienas pasākumi notiks arī Tukuma golfa klubā "Odiņi"
šodien | Tukuma Balss (x44)
Tukumā notiks labdarības hokeja spēle starp Latvijas sporta slavenībām un "Rotas/Meliorceltnieks"