5.64'C
vējš: 2.19m/s

tukumametals

FK "Tukums 2000" futbolisti piedzīvo sāpīgu zaudējumu pret "Super Nova"

''Optibet'' futbola Virslīgas 22. kārtā pie pirmās uzvaras sezonā tikusi turnīra pastarīte ''Super Nova'', kas savā laukumā ar 2:1 pieveica ''Tukums 2000/Telms'' futbolistus.

Pirmo uzvaru alkstošie ''Super Nova'' sev labvēlīgu rezultātu panāca jau mača ievadā. Marko Regža izpildīja sitienu ārpus soda laukuma, uz ko tukumnieku vārtsargs Sergejs Vilkos nereaģēja un laukuma saimniece izvirzījās vadībā ar 1:0.

Puslaika turpinājumā vairāk ar bumbu atradās viesi, cenšoties atspēlēties. Izcilu iespēju neizmantoja Kristiāns Kaušelis. Pēc stūra sitiena bumba atleca pie viņa, Kaušelim spēcīgi norībinot vārtu stabu.

Otrā puslaika sākumā Regža guva savus otros vārtus. Kristaps Zommers ar tālo piespēli ievadīja ''Super Nova'' uzbrukumu, bumbai ātri nonākot pie neviena nepiesegtā Marko Regžas, kurš, sitot tālajā stūrī, bija precīzs – 2:0.

Ilgi gan divu vārtu pārsvaru Aleksandra Koliņko padotie nenoturēja. 63. minūtē pēc stūra sitiena Kristers Švāns ar galvu pārspēja Kristapu Zommeru – 2:1.

Mača izskaņā viesi bija aktīvāki. Pie iespējām tika gan Oskars Rubenis, gan Ibrahima Sovs. Pēc standartsituācijas bumba arī atrada ceļu Salaspils kluba vārtos, taču tika fiksēta aizmugure. ''Super Nova'' spiedienu izturēja, tiekot pie pirmā panākuma Virslīgā. Pēc mača beigām arī izcēlās nelieli asumi starp komandām un to pārstāvjiem.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2022.g 24.jūlijā | Tukuma Balss (x395)