Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2023.gada 31.maijs
Alīda, Jūsma
4.64'C
vējš: 2.4m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

"RocketBiker Enduro" sacensībām jau pieteikušies 140 sportisti


"RocketBiker Enduro" sacensībām jau pieteikušies 140 sportisti
Foto: Agnija Gulbe

Jau piektien 22:00 vakarā Tukuma novada Zentenes pagasta Dzirciemā tiks dots starts iekgadējām Hard Enduro sacensībām "RocketBiker Enduro 2022". Šobrīd no 150 iespējamām sportistu kvotām izņemtas ir 140, taču pieteikšanās laiks vēl nav beidzies. Jau šobrīd ir zināms, ka Dzirciemā startēs visi vadošie sportisti no visām Baltijas valstīm - Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 

Ja iepriekšējos gadus sacensības notika divas dienas, tad šogad tās risināsies trīs dienu garumā - 12., 13. un 14. augustā, kā arī būs jauni sacīkšu elementi. Klāt ierastajām disciplīnām, sacensību dalībnieki trasi veiks arī diennakts tumšajā laikā, kā arī paredzēts “Flattrack” jeb spīdvejs ar Enduro motocikliem.

 

Pirmās dienas jeb nakts distance būs 6 km gara. Dalībniekiem tiks dota viena stunda, lai veiktu pēc iespējas vairāk apļu. Sacensību sākums paredzēts 22:00.

 

Disciplīnu ziņā vispiesātinātākā būs otrā diena (13. augusts), kas iesāksies ar kvalifikācijas braucieniem jeb “Prologu”, pēc kā tiks noteikta dalībnieku starta secība svētdienas galvenajai distancei. Sestdien notiks arī “Super Enduro” sacīkste, kurā dalībnieki sacentīsies pa pāriem mākslīgi veidotā šķēršļu trasē. Šo programmas daļu tiešraidē translēs Best4Sport TV. Tāpat pirmo reizi notiks “Flattrack” sacensības jeb spīdvejs ar Enduro motocikliem.

 

Šogad sacensību galvenajai distancei būs savādāks formāts. Lai finišētu “Hard loop” distancē dalībniekiem jāpieveic trīs apļi Dzirciema reljefainajā apkaimē. Apļa garums ir aptuveni 20 km. Pirmā apļa kontrollaiks ir noteikts 120 min. Visi dalībnieki, kas iekļausies kontrollaikā tiks pielaisti pie starta otram aplim, kuram kontrollaiks būs 90 minūtes. Trešā apļa kontrollaiks būs 75 min. Tie, kas veiks visus trīs apļus, iekļaujoties noteiktajā laikā, tiks pasludināti par “Rocketbiker Enduro 2022” finišētājiem.

 

Ar dienas kārtību un papildus informāciju var iepazīties - www.rocketbiker.lvatjaunots: 2022.g 12.augustā | Tukuma Balss (x412)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Ieva Turķe ASV izcīna 21.vietu trīssoļlēkšanā
Ieva Turķe ASV izcīna 21.vietu trīssoļlēkšanā
aizvakar | Tukuma Balss (x53)
Balinskis kopā ar Latvijas hokeja izlasi PČ izcīna bronzu
Balinskis kopā ar Latvijas hokeja izlasi PČ izcīna bronzu
2023.g 28.maijā | Tukuma Balss (x180)
FK "Tukums 2000" uzveic FK "Super Nova"
FK "Tukums 2000" uzveic FK "Super Nova"
2023.g 27.maijā | Tukuma Balss (x139)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2023 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies