Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
0.64'C
vējš: 1.83m/s

FK "Tukums 2000 spēlē neizšķirti ar Latvijas čempioni RFS

Latvijas "Optibet" futbola Virslīgas 32. kārtu lieliski aizvadījuši FK "Tukums 2000/TELMS" futbolisti, kas izbraukumā spēlēja neizšķirti ar pērnā gada valsts čempioni Rīgas Futbola Skolu (RFS). Mačs beidzās ar rezultātu 2:2.

Spēles 28. minutē vadībā pēc precīzi izpildīta stūra sitiena izvirzījās laukuma saimnieki. Pirmā puslaika izskaņā un otrā puslaika pirmajās 20 minūtēs laukumā dominēja RFS, izveidojot virkni asu uzbrukumu. Tuvu gan vārtu gūšanai, gan epizožu izkārtošanai komandas biedriem bija Renārs Varslavāns, pēc kura piespēlēm RFS futbolistiem neizdevās pārspēt Tukuma komandas vārtsargu Helmutu Saulīti, kā arī pašam Varslavānam veicot neprecīzus sitienus.

Tukumnieki uzticīgi pieturējās pie pretuzbrukumu taktikas, kas viesiem neilgā laika intervālā - no 74. līdz 77. minūtei - sniedza negaidītus augļus, kad divus ātrus uzbrukumus rezultatīvi noslēdza (2:1) Dāvis Zeltiņš. 70. minūtē laukumā uz maiņu sūtītais 20 gadus vecais pussargs dažu minūšu laikā dubultoja savu Virslīgā gūto vārtu skaitu.

Tukumnieki priekšgalā atradās vien piecas minūtes, Elvim Stuglim masīvā cīniņā tukumnieku vārtu priekšā tikai ar otro sitienu pārspējot (2:2) uz zemes nokritušo vārtsargu Saulīti, kuru tikmēr bradāja gan citi RFS futbolisti, gan savas komandas spēlētāji.

Mājinieki lūkoja izraut uzvaru, tomēr nesekmīgi. Kompensācijas laikā Saulītis pēc Elvja Stugļa sitiena atradās atbilstošā pozīcijā, lai neļautu šosezon sešus vārtus guvušajam Stuglim nokārtot hat-trick.

"Tukums 2000/Telms" nākamo spēli aizvadīs nākamajā svētdienā, kad savā laukumā uzņems valmieriešus.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2022.g 16.oktobrī | Tukuma Balss (x266)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"