Alīna, Rūsiņš, Sandris
8.64'C
vējš: 4.01m/s

FK "Tukums 2000/TELMS" piekāpjas Liepājai

Latvijas "Optibet" futbola Virslīgas 34. kārtas spēli aizvadījusi "Tukums 2000/TELMS" komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 1:4 piekāpās FK "Liepāja" priekšā.

Jau ar spēles sākumu Liepājas komanda demonstrēja strauju un agresīvu futbolu. Tukumniekiem spēle īsti nevedās, un bija biežas kļūdas piespēlēs, kas arī noveda pie kopējā spēles spēku samēra. Pirmajā puslaikā Tukuma komanda nespēja izrādīt pienācīgu pretspēli un puslaiku zaudēja ar 0:2.
Otrais puslaiks sākās ļoti cerīgi, "Tukums 2000/TELMS" futbolisti pārņēma spēles grožus savās rokās, un droši kontrolēja to. Spēles 48 minūtē vienus vārtus tukumnieki atguva, un likās, ka spēles lūzums būs panākts. Diemžēl Liepājas komandas spēlētāji saprata, ka vienu vārtu pārsvars ir “slidena” lieta, un ņemot vērā to, ka mūsējie metās atspēlēties, spēles izskaņā pēc vairākiem pretuzbrukumiem savu panāca, un vēl divas reizes pārspēja mūsu komandu.
Kā runā daži liepājnieki un futbola zinātāji, esot amizanti skatīties Liepājas komandas spēles, kurā nespēlē neviens Liepājas futbola audzēknis, un neviļus saprot, ka mūsu komandā tādi ir vairāki. Līdz ar šo zaudējumu, mūsu komandai pārtrūka nezaudēto spēļu sērija, bet tas sīkums, jo Tukuma komanda ir pelnījusi lielas uzslavas, par parādīto raksturu sezonas otrajā pusē. Lai arī atlikušās divas spēles šajā sezonā, un priekš mums tā ir lieliska iespēja sezonu noslēgt un pozitīvas nots, abas spēles mūsu pretiniekiem būs gana svarīgas, jo vieni cīnās par čempionu titulu, otri par iespējamo izslēgšanas zonā neiekļūšanu.
Nākamo spēli FK "Tukums 2000/TELMS" aizvadīs svētdien, 6.novembrī, Tukuma pilsētas stadionā. Spēles sākums 13:00.
Resurss: Tukums 2000

atjaunots: 2022.g 30.oktobrī | Tukuma Balss (x365)