Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2022.gada 04.decembris
Baiba, Barba, Barbara
-1.36'C
vējš: 2.68m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Dienu pēc Lāčplēša dienas Tukumā notiks cīņu šovs “Milžu cīņas”


Dienu pēc Lāčplēša dienas Tukumā notiks cīņu šovs “Milžu cīņas”
Foto: Andris Jermuts

12. novembrī, Tukuma sporta hallē (Pauzera ielā 7) jau devīto reizi risināsies starptautiskais profesionālo cīņu šovs “Milžu cīņas”. Arī šoreiz cīņu būrī pēc MMA, kikboksa un boksa noteikumiem cīnīsies pašmāju sportisti un cīkstoņi no ārzemēm. Vakara galvenajā cīņā pēc MMA noteikumiem ar gruzīnu Soslanu Gasiejevu dūres krustos Kristaps Zutis.


“Milžu cīņu” vēsture aizsākās tālajā 2009. gadā, kad Tukumā pirmo reizi ienāca profesionālo cīņu sporta pasākumi, taču tie notika zem cita nosaukuma. 2012. gadā šis cīņu sporta notikums tika nodēvēts par “Milžu cīņām” un tika rīkots katru gadu līdz pasauli pāršalca Covid-19 pandēmija. Sakarā ar pandēmiju “Milžu cīņas” nenotika 2020. un 2021. gadā, bet tagad pēc divu gadu pauzes šis pasākums atgriežas uz cīņu sporta skatuves. Šis ir pats senākais un, iespējams, pats patriotiskākais cīņu pasākumu seriāls valstī, kurš apzināti katru gadu tiek rīkots valsts svētku nedēļā starp 11. un 18. novembri.

 

“Milžu cīņās” iepriekšējos gadus uz ringa kāpušas tādas pašmāju un ārvalstu sporta zvaigznes kā Žeroms Lebanērs (Francija), Rodrigo Nzojimbuka (Burundi), Zaurs Džavadovs (Latvija), Ksavjē Aloi (Kanāda), Faruhs Saidulajevs (Uzbekistāna), Aleksandrs Jakobsens (Norvēģija), Vugars Bahšijevs (Azerbaidžana), Edgars Skrīvers (Latvija), Endijs Manzolo (Igaunija), Semijs Ben Amors (Francija), Joakims Jankovičs (Dānija), Agnese Boža (Latvija), Laiems Tomass Stemps (Anglija), Mareks Lavrinovičs (Latvija) un daudzi citi.

 

Arī šogad cīņu būrī kāps sportisti no Latvijas un viesi ārzemēm. Kopumā paredzētas 15 cīņas – astoņas pēc MMA, sešas pēc boksa un viena pēc kikboksa noteikumiem.

 

“Milžu cīņu” ietvaros tiks izspēlēts vakantais Latvijas MMA čempiona tituls svarā līdz 77 kg, kuru savā starpā dalīs pieredzes bagātie Armands Tīlens un Artūrs Leisāns. Par centrālo maču, kas noslēgs cīņu vakaru, parūpēsies Latvijas boksa smagsvars no Sabiles Kristaps Zutis. Viņš pēc MMA noteikumiem spēkosies ar 2021. gada Eiropas čempionāta bronzas medaļnieku MMA amatieriem Soslanu Gasijevu no Gruzijas. Zutim, kurš gatavojās šim mačam Kiprā, šī būs tikai otrā cīņa pēc MMA noteikumiem karjerā, savukārt Gasijevam pieredze MMA sportā ir krietni lielāka.

 

Šajā pasākumā cīnīsies arī trīs Tukuma novada dūru meistari - Māris Karstais, Janeks Tomašs un Liene Zvirbule.

 

Resurss: Tukuma Brāļiatjaunots: 2022.g 08.novembrī | Tukuma Balss (x40)
Novados, Tukums, Sports, Cīņas sports

Vasermanis Pasaules kausa finālturnīrā izcīna 3. vietu
Vasermanis Pasaules kausa finālturnīrā izcīna 3. vietu
aizvakar | Tukuma Balss (x66)
Ritvars Rugins pametis futbola klubu "Riga"
Ritvars Rugins pametis futbola klubu "Riga"
2022.g 01.decembrī | Tukuma Balss (x6)
"Kandava" duelī pret "Jelgavu" ieliek kāju durvju starpā uz kausa ceturto kārtu
"Kandava" duelī pret "Jelgavu" ieliek kāju durvju starpā uz kausa ceturto kārtu
2022.g 30.novembrī | Tukuma Balss (x4)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2022 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies