Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 24.jūnijs
Jānis
14.64'C
vējš: 1.38m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Iznācis jaunais “Football Manager 2023”


Iznācis jaunais “Football Manager 2023”

Otrdien, 8.novembrī, visā pasaulē oficiāli pārdošanā nonācis jaunais “Football Manager 2023”. Arī jaunajā spēlē futbola līdzjutējiem būs iespēja ar jebkuru “Optibet Virslīga” klubu cīnīties par trofejām Eiropā un Latvijas čempionu titulu.

Pirmo reizi pasaulē populārākajā futbola menedžmenta spēlē “Football Manager” Virslīga tika iekļauta pagājušajā gadā. “Optibet Virslīga” joprojām ir vienīgā oficiāli licencētā līga Baltijas valstīs. Šogad spēlē oficiāli iekļautas trīs jaunas Virslīgas komandas: “Auda”, “Super Nova Salaspils” un “Tukums 2000/Telms”.

“Mūsu galvenais mērķis ir caur “Football Manager 2023” popularizēt Virslīgu un palīdzēt pasaulei iepazīt mūsu klubus un spēlētājus. Arī šoreiz esam ieguldījuši lielu darbu, lai Virslīga pēc iespējas vairāk atbilstu realitātei. Balstoties uz “Wyscout” un “Instat” datiem esam padomājuši par visu – spēlētāju iemaņām, rakstura īpašībām, pozīcijām un citām niansēm. Esmu pārliecināts, ka cilvēki to novērtēs,” – jaunās spēles aizkulises atklāja viens no projekta vadītājiem Paulius Jakelis.

Ieslēdzot “Football Manager 2023”, miljoni spēlētāju katru dienu pirmajā lapā redzēs “Optibet Virslīga” logo, kur Virslīgas logotips atradīsies blakus pasaules spēcīgākajām līgām.

“Esam gandarīti par to, ka mūsu sadarbība ar “Sega” un “Sports Interactive” turpinās. Pagājušajā gadā ātri pārliecinājāmies, ka oficiāla licence šajā spēļu sērijā popularizē Virslīgu pasaulē. Latvijas klubiem un Virslīgai tas ļauj kļūt labāk atpazīstamai, cilvēki iegaumē talantīgākos spēlētājus un sāk tiem sekot arī realitātē,” – atklāja biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.

Jaunajā “Football Manager 2023” pirmo reizi ir oficiāli licencēti UEFA Čempionu līgas, Eiropas līgas un Konferences līgas turnīri. Tāpat ir vairāki patīkami jaunumi pašā spēlē, turklāt šogad “Football Manager 2023” būs pieejams arī uz “Play Station 5”.

 

Resurss: LFFatjaunots: 2022.g 08.novembrī | Tukuma Balss (x381)
Novados, Tukums, Sports, Galda spēles

Tukuma novadā testētajās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām
Tukuma novadā testētajās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām
vakar | Tukuma Balss (x84)
Balinska "Panthers" zaudē trešo spēli pēc kārtas – Stenlija kausa finālā būs saldais ēdiens
Balinska "Panthers" zaudē trešo spēli pēc kārtas – Stenlija kausa finālā būs saldais ēdiens
aizvakar | Tukuma Balss (x80)
Līgo svētku pasākumi Tukuma novadā
Līgo svētku pasākumi Tukuma novadā
2024.g 19.jūnijā | Tukuma Balss (x128)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies