Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2023.gada 07.decembris
Anta, Antonija, Dzirkstīte
-4.36'C
vējš: 4.38m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

No 15. novembra uz un no lidostas "Rīga" būs jābrauc pa jaunu ceļu


No 15. novembra uz un no lidostas "Rīga" būs jābrauc pa jaunu ceļu
Foto: Tvnet.lv

No 15. novembra mainīsies pēdējais ceļa posms pirms lidostas "Rīga", satiksmi pārslēdzot no esošā P133 ceļa, kas līdz šim veda autovadītājus līdz lidostai, uz jauno ceļu L1 pie topošās "Rail Baltica" dzelzceļa stacijas ēkas. Turpmāk autovadītājiem pēdējā regulējamajā krustojumā būs jābrauc nevis taisni, bet gan diagonāli pa labi un atpakaļceļš Rīgas virzienā arī būs jāmēro pa jaunā ceļa pretējo braukšanas joslu. Vērā ņemamais notikums iezīmē būtisku progresa punktu "Rail Baltica" dzelzceļa stacijas un saistītās infrastruktūras būvniecībā pie lidostas "Rīga".

 

Sākot no regulētā krustojuma ar Ziemeļu un Dzirnieku ielu, satiksme tiks novirzīta uz jaunizbūvēto 840 metru garo L1 ceļu, kurš virzīts blakus Torņa ielai. Transporta kustība tiek saglabāta lokveida, vedot gar lidostas termināli un dodoties pa jaunizbūvēto ceļu uz Rīgas centru. L1 ceļš virzienā uz Rīgu pieslēgsies P133 brauktuvei netālu no Ziemeļu un Dzirnieku ielas krustojuma.

 

Atļautais maksimālais braukšanas ātrums uz jaunā autoceļa būs 50 km/h. Lidostas tiešā tuvumā tiks saglabāta ātruma ierobežošanas zona ar atļauto maksimālo braukšanas ātrumu 30km/h. Tāpat jaunajam ceļam L1 tiks uzstādīts pagaidu apgaismojums, kas nodrošinās labu redzamību un tiks izmantots līdz pastāvīgo apgaismojuma objektu izvietošanai 2023. gadā.

 

 Lai mazinātu būvdarbu ietekmi uz satiksmi, darbus pie lidostas "Rīga" realizē posmos. Plašāka informācija par "Rail Baltica" būvniecības laikā plānotajiem satiksmes vai gājēju kustības ierobežojumiem pieejama   šeit

 

Resurss: jauns.lv

Lai mazinātu būvdarbu ietekmi uz satiksmi, darbus pie lidostas "Rīga" realizē posmos. Plašāka informācija par "Rail Baltica" būvniecības laikā plānotajiem satiksmes vai gājēju kustības ierobežojumiem pieejama šeit.


atjaunots: 2022.g 09.novembrī | Tukuma Balss (x228)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2023 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies