Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2023.gada 22.septembris
Maigurs, Mārica, Māris
20.64'C
vējš: 5.88m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Līdz 9. decembrim bez maksas Rumbulā var nodot nolietotās autoriepas


Līdz 9. decembrim bez maksas Rumbulā var nodot nolietotās autoriepas
Foto: free pick

Līdz 9.decembrim notiek "Latvijas Zaļā punkta" un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Eco Baltia vide" organizēta akcija "Nomet riepu atbildīgi", kurā bez maksas Rumbulā var nodot nolietotās autoriepas, informē akcijas rīkotāji.

 

Nolietotās automašīnu riepas var nodot Rumbulā, Getliņu ielā 5, darba dienās no plkst.8:00 līdz 19:00. Autoriepas akcijas laikā tiks pieņemtas bez maksas no fiziskām personām.

"Eco Baltia vide" arī atgādina, ka autoriepas bez maksas tiek pieņemtas vairāk nekā 160 oficiālajās tirdzniecības vietās Latvijas riepu apsaimniekošanas asociācijas veidotajā iniciatīvā "Riepa ar rītdienu". Tāpat riepas tiek pieņemtas arī autoservisos uzreiz pēc riepu maiņas, kā arī atkritumu šķirošanas laukumos, kur par riepu nodošanu var tikt piemērota arī neliela samaksa.

Akcijas rīkotāji vērš uzmanību, ka nolietotās auto riepas ir videi kaitīgie atkritumi un to novietošana neatļautās vietās ir sodāma rīcība, kā arī ir bīstama, jo var radīt ugunsdrošības un vides piesārņojuma riskus.atjaunots: 2022.g 09.novembrī | Tukuma Balss (x281)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2023 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies