Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 04.marts
Alise, Auce
-1.36'C
vējš: 2.27m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Tukumā aizvadītas gadskārtējās "Milžu cīņas"


Tukumā aizvadītas gadskārtējās "Milžu cīņas"
Foto: Tukuma Brāļi

Sestdien, 12. novembrī, Tukuma sporta hallē notika cīņu šovs "Milžu cīņas" kas uz sporta kartes atgriezās pēc divu gadu ilgas pauzes. Kopumā tika aizvadītas 12 cīņas pēc MMA, boksa un kikboksa noteikumiem. Vakara galvenajā mačā Kristaps Zutis uzveica Soslanu Gasijevu no Gruzijas.

 

Divkauju ar agresīviem uzbrukumiem iesāka Gasijevs, kurš saīsinot distanci satvēra Zuti un ar metienu nogāza to parterā. Kristapam Zutim bija jāaizsargājas un jāmeklē iespējas, lai pieceltos atpakaļ kājās, taču gruzīna spēcīgi raidītie sitieni neļāva to izdarīt.

Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem tikt prom no partera un tikt vertikālā pozīcijā, cīņas otrajā minūtē Kristapam tomēr tas izdevās. Pieceļoties stājās viņš akcentu lika uz tūlītēju pretuzbrukumu, izmantojot sitienus ar kājām un ceļiem. Sportisti apmainījās ar vairākiem sitieniem, taču precīzāks šajā sitienu apmaiņā bija Kristaps Zutis, un ringa tiesnesis bija spiests apstādināt maču.

Kristapa kontā šī ir pirmā uzvara pēc MMA noteikumiem. Debijas mačā, kas notika 2019. gadā, sabilnieks piekāpās Latvijas čempionam amatieriem Dainim Peipiņam (1-0).

Cīņā par vakanto Latvijas čempiona titulu MMA pusvidējā svarā starp Artūru Leisānu (5-4) un Armandu Tīlenu (3-3), sportisti cīņu būrī aizvadīja visus trīs atvēlētos raundus un tā noslēdzās pēc tiesnešu lēmuma. Sānu soģi uzvaru pēc punktiem atdeva Leisānam, kronējot to par jauno Latvijas čempionu. Pēc zaudējuma Tīlens sociālajos tīklos rakstīja, ka pēc šīs sakāves pamet profesionālo cīņas sportu.

 

Tāpat cīņu būrī devās arī trīs Tukuma novada sportisti - Māris Karstais, Liene Zvirbule un Janeks Tomašs. Karstais pēc boksa noteikumiem dūres krustoja ar rīdzinieku Kārli Akimovu, piedzīvojot zaudējumu pēc punktiem. Zaudējumu pēc punktiem piedzīvoja arī kikbokseris Janeks Tomašs, kurš piekāpās Aleksandram Zeļezņakovam. Tāpat neveiksmīgs šis pasākums bija priekš Zvirbules, kura atzina Lindas Saknes pārākumu.atjaunots: 2022.g 14.novembrī | Tukuma Balss (x375)
Novados, Tukums, Sports, Cīņas sports

Kanbergam un Dunduram uzvaras Latvijas kausa 1. posmā stieņa spiešanā guļus
Kanbergam un Dunduram uzvaras Latvijas kausa 1. posmā stieņa spiešanā guļus
2024.g 06.februārī | Tukuma Balss (x228)
"Tukums 2000/Telms" futbolisti uzveic Pērnavas "Vaprus"
"Tukums 2000/Telms" futbolisti uzveic Pērnavas "Vaprus"
2024.g 07.februārī | Tukuma Balss (x118)
Zunde nākamo cīņu aizvadīs “KOK World Series” turnīrā
Zunde nākamo cīņu aizvadīs “KOK World Series” turnīrā
2024.g 28.janvārī | Tukuma Balss (x255)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies