5.64'C
vējš: 3.48m/s

EHL: "Tukuma Brāļi" uzveic R3 divīzijas līderus "PTA"

Vjačeslavs Vizmanovs. Foto: EHL

Sestdien, 26. novembrī, Entuziastu hokeja līgas (EHL) apvienotās R3/R4 divīzijas mājas spēli aizvadīja hokeja komanda "Tukuma Brāļi", kas uzņēma divīzijas līderus HK "PTA", izcīnot uzvaru ar 5:3. Tukumnieku labā "Hattrick" guva Vjačeslavs Vizmanovs. Otra šajā divīzijās spēlējošā Tukuma novada komanda "Rotas/Meliorceltnieks" sakarā ar pretinieku neirašanos guva tehnisko uzvaru ar 5:0 pret HK "Bombardier".

"Tukuma Brāļi", kas pirms šī mača ieņēma otro ailīti sezonas kopvērtējuma tabulā, laukumā pret līdervienību "PTA" devās bez viena no saviem līderiem Kriša Āla, kurš guvis savainojumus, kas izsitis hokejistu uz visu sezonu.

Pirmais periods aizritēja bez vārtu guvumiem, taču otrajā rezultātu atklāja "PTA". Tiesa, drīz vien divus vārtus pēc kārtas guva tukumnieki, izvirzoties vadībā un otrais periods noslēdzās ar rezultātu 4:2.

Noslēdzošajā periodā abas komandas vēl guva pa vieniem vārtiem, rezultātam nostājoties 5:3 tukumnieku labā. "Tukuma Brāļu" rindās rezultatīvākais bija Vjačeslavs Vizmanovs, kurš guva trīs vārtus un pelnīti tika atzīts par mača vērtīgāko spēlētāju. Vārtus guva arī Andris Kronbergs un Mārtiņš Juris Bisnieks.

atjaunots: 2022.g 27.novembrī | Tukuma Balss (x500)