Fanija, Vēsma
-1.36'C
vējš: 2.27m/s

Balinskis Latvijas izlases labā iemet vienīgos vārtus zaudējumā pret Slovākiju

Ar neveiksmi pārbaudes turnīru noslēgusi Latvijas hokeja valstsvienība, kas Bratislavā piedzīvoja bezierunu zaudējumu pret Slovākiju – 1:6. Latvijas izlase vienīgos vārtus guva 25 sekundes līdz beigām, kad vārtu priekšā precīzs bija Uvis Jānis Balinskis, kas savu sportisko karjeru uzsāka Tukuma jauniešu komandā.

Laukuma saimnieki jau no paša sākuma nomētāja latviešus - pirmajā periodā metienu bilance bija 4:19. Slovākijas uzvaru ar hat-trick kaldināja 27 gadus vecais uzbrucējs Peters Cehlāriks, kurš ikdienā spēlē Šveices čempionātā.

Cehlāriks 2021. gadā Rīgā notikušajā pasaules čempionātā tika atzīts par labāko uzbrucēju – 11 punkti astoņās spēlēs.

Divus vārtus viņš iemeta pirmajās septiņās minūtēs, izmantojot Patrika Zabusova un Kristapa Zīles nopelnītos noraidījumus.

Otrā perioda ievadā Latvijas izlases aizsardzība nogulēja diagonālo piespēli, Cehlārikam no vārtu priekšas nokārtojot 3:0 un hat-trick.

Spēles turpinājumā Latvija samaksāja par kļūdām. Kārlis Čukste pazaudēja ripu (0:4), Roberts Lantoši netraucēts pieslidoja pie vārtiem un viegli saņēma piespēli (0:5).

Sestajos vārtos Martins Bakošs latviešu aizsardzībai cauri izbrauca kā nazis caur sviestu un atdeva uz tukšiem vārtiem Aleksam Tamāši (0:6).

Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem tika nomainīts Ēriks Vītols, tādējādi debiju Latvijas izlasē piedzīvoja 20 gadus vecais Mariuss Bajaruns-Galejs no "Zemgales"/LLU.

Piektdien Latvija pagarinājumā ar 4:3 pieveica Norvēģiju, bet Slovākija ceturtdien norvēģus sagrāva ar 6:0.

Resurss: hokejs.lv

Ar neveiksmi pārbaudes turnīru noslēgusi Latvijas hokeja valstsvienība, kas Bratislavā piedzīvoja bezierunu zaudējumu pret Slovākiju – 1:6. Spēles vidū debiju izlasē piedzīvoja 20 gadus vecais vārtsargs Mariuss Bajaruns-Galejs.

Latvijas izlase vienīgos vārtus guva 25 sekundes līdz beigām, kad vairākumā pēc Roberta un Riharda Bukartu piespēlēm precīzi meta Uvis Balinskis.

Laukuma saimnieki jau no paša sākuma nomētāja latviešus - pirmajā periodā metienu bilance bija 4:19.

Slovākijas uzvaru ar hat-trick kaldināja 27 gadus vecais uzbrucējs Peters Cehlāriks, kurš ikdienā spēlē Šveices čempionātā.

Otrā perioda ievadā Latvijas izlases aizsardzība nogulēja diagonālo piespēli, Cehlārikam no vārtu priekšas nokārtojot 3:0 un hat-trick.

Slovākija – Latvija 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Vārti: 2:59 Cehlāriks (Gernāts, Lantoši, vair.) 1:0, 6:48 Cehlāriks (Daņo, Lantoši, vair.) 2:0, 23:15 Cehlāriks (Ivans, Sukels) 3:0, 28:54 Takāčs (Fominihs) 4:0, 48:49 Lantoši (Fominihs) 5:0, 54:28 Tamāši (Bakošs, vair.) 6:0, 59:35 Balinskis (Ri. Bukarts, Ro. Bukarts, vair.) 6:1
Soda minūtes: 15:14
Metieni: 39:22
Vārtsargi: Stanislavs Škorvāneks – Ēriks Vītols (no 28:54 Mariuss Bajaruns-Galejs)

atjaunots: 2022.g 17.decembrī | Tukuma Balss (x254)
Novados, Tukums, Sports, Hokejs

Margita Kanopka kļūst par Lietuvas čempioni parašaušanā
2024.g 16.aprīlī | Tukuma Balss (x11)
Tukuma novadā paredzēts "Tet Rally Latvia" īsākais un garākais ātrumposms
aizvakar | Tukuma Balss (x69)
Zālmane un Alfere iekļautas Latvijas U19 florbola izlasē dalībai pasaules čempionātā