Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 27.februāris
Andra, Līva, Līvija
3.64'C
vējš: 2.18m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

No 2. janvāra CSDD izsniedz jauna parauga transportlīdzekļa vadītāja dokumentus


No 2. janvāra CSDD izsniedz jauna parauga transportlīdzekļa vadītāja dokumentus
Publicitātes foto

VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija" (CSDD) no pirmdienas, 2. janvāra, sākusi izsniegt jauna parauga transportlīdzekļa vadītāja dokumentus ar modernākiem pretviltošanas elementiem. Jaunā parauga vadītāja dokumentos ir krāsaina, ar lāzergravēšanas tehnoloģiju iestrādāta fotogrāfija.

Atbilstoši jaunāko tehnoloģiju sniegtajām iespējām tiks modernizēti arī citi drošības elementi - taktili, ar tausti jūtami detalizēti gravējumi, kā arī ultravioletajā gaismā redzamie attēli. Norādītie drošības elementi tiks iestrādāti visu veidu vadītāju dokumentos, ne tikai vadītāja apliecībā.

Lai sāktu šo dokumentu izsniegšanu, šā gada izskaņā un nākamā gada pirmajās dienās desmit CSDD Klientu apkalpošanas centros, kuros tiek nodrošināta vadītāja dokumentu izsniegšana, notiks nepieciešamo tehnisko līdzekļu un jaunās sistēmas programmatūras nomaiņa.

Pāreja uz jaunā tipa vadītāja dokumentu izsniegšanu notiks pakāpeniski.

No 2.janvāra tehnisko līdzekļu un jaunās sistēmas programmatūras nomaiņa notiks Rīgas, Daugavpils, Liepājas un Valmieras klientu apkalpošanas centros, no 3.janvāra - arī Jelgavas un Rēzeknes klientu apkalpošanas centros, no 4.janvāra - arī Talsu un Gulbenes klientu apkalpošanas centros, bet no 5.janvāra - visos desmit CSDD klientu apkalpošanas centros, tostarp Jēkabpils un Ventspils klientu apkalpošanas centros.

Patreizējā parauga vadītāja dokumentu izsniegšana no šī gada 2.janvāra tiks pārtraukta un CSDD aicina klientus plānot dokumentu saņemšanu atbilstoši iepriekšminētajam grafikam. Dokumentus var saņemt klātienē jebkurā no klientu apkalpošanas centriem bez iepriekšēja pieraksta.

Maksa par dokumentiem nemainīsies un visas līdz šim izsniegtās vadītāja apliecības ir derīgas līdz norādītā termiņa beigām. Taču, mainot šo dokumentu, obligāti jāpārliecinās par veselības pārbaudes derīguma termiņu.

CSDD pieņem vadītāju kvalifikācijas eksāmenus un izsniedz, maina un atjauno transportlīdzekļu vadītāju apliecības. CSDD var iegūt velosipēda, AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, D1, D, E kategoriju vadītāju apliecības, kā arī Atpūtas kuģu vadītāju apliecības kuģošanai Latvijas iekšējos un starptautiskos ūdeņos.

 

Resurss: iauto.lvatjaunots: 2023.g 02.janvārī | Tukuma Balss (x331)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies