Staņislava, Staņislavs, Stefānija
2.64'C
vējš: 2.44m/s

"Kandava/Anzāģe" Latvijas kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē uzveic "Liepāju"

Nacionālās basketbola līgas (NBL) Rietumu grupas līdere "Kandava/Anzāģe" trešdien Latvijas basketbola "Užavas" kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar rezultātu 82:77 pārspēja "Liepāju", sperot pus soli pretī pusfinālam.

Kandavas komandas sastāvam šajā mačā pievienojās arī Tokijas olimpisko spēļu čempions 3x3 basketbolā Kārlis Pauls Lasmanis, kas bija labs papildinājums uzbrukumos.

Kandavnieki pēdējo reizi vadību ieguva pamatlaika pēdējās minūtes sākumā, kad Guntars Strāķis realizēja tālmetienu un panāca 79:77, bet divas sekundes pirms finālsvilpes ar precīzu "trejaci" piecu punktu pārsvaru panāca Lasmanis.

Ar 21 punktu bija rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Strāķis, Lasmanis pievienoja 16 punktus un 11 atlēkušās bumbas, bet Artūrs Grīnbergs - 13 punktus un desmit rezultatīvas piespēles.

atjaunots: 2023.g 05.janvārī | Tukuma Balss (x230)