6.64'C
vējš: 2.52m/s

"Irlava" pārcērt "Valmieras" uzvaru sēriju

"Irlava". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

ELVI florbola līgas līdere "Valmiera", kas līdz šim bija svinējusi desmit uzvaras pēc kārtas, šovakar savā laukumā pēcspēles metienos ar 4:5 piekāpās "Irlavai". Uzvarētāju labā divus vārtus guva Mareks Stančiks, bet labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Ulvis Ansbergs.

FBK "Valmiera" savā laukumā uzņēma "Irlavu", kuru pirmā riņķa mačā viesos bija sagrāvusi ar 12:5. Turnīra tabulā valmierieši ar 33 punktiem atradās 1. vietā, bet Irlavas florbolisti ar 16 punktiem ieņēma 7. pozīciju.

Pirmajā periodā Valmieras florbolisti no viesiem saņēma "aukstu dušu", jo divas bumbiņas viņu vārtos ieraidīja Mareks Stančiks, bet vēl pa vienai – Kristers Tiltiņš un Kristaps Kazlovskis, izvirzot "Irlavu" vadībā ar 4:0. Otrajā trešdaļā laukuma saimnieki sāka atspēlēšanos, rezultāta starpību samazinot uz pusi – 2:4. Vārtu guvumi Kevina Šmita un Gvido Laugas kontā. Pēdējā periodā mājiniekiem bija vajadzīgas tikai četras minūtes, lai atjaunotu neizšķirtu rezultātu – 4:4. Ar vārtu guvumiem izcēlās Kevins Šmits un Arvis Kārkliņš.

Lai arī līdz pamatlaika beigām laika vēl bija ļoti daudz, neviena no komandām pie vārtu guvumiem vairs netika. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (4:4), uzvarētāju noskaidrošanai bija jāaizvada pagarinājums. Tomēr pagāja arī pagarinājuma desmit minūtes, bet rezultāts nemainījās, tāpēc komandām bija jāizpilda pēcspēles metieni. Tajos veiksme bija irlavnieku pusē (4:2), visā spēlē "Irlava" uzvarēja ar 5:4, turnīra tabulā ierakstot divus punktus, kamēr "Valmierai" tikai viens punkts un jāsamierinās, ka pārtrūkusi desmit pēc kārtas izcīnīto uzvaru sērija.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2023.g 07.janvārī | Tukuma Balss (x307)