Alīna, Rūsiņš, Sandris
8.64'C
vējš: 0.78m/s

Cēsu "Lekrings" tikai pēdējā periodā salauž "Irlavas" pretestību

Ar smagu cīņu pie trim punktiem turnīra tabulā tika ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione "Lekrings", kas savā laukumā pret "Irlavu" izšķirošo pārsvaru ieguva tikai pēdējā trešdaļā – 9:6.

Čempione "Lekrings" Cēsu sporta kompleksā uzņēma "Irlavu", kuru pretinieku laukumā bija pārspējusi ar tikai divu vārtu pārsvaru (5:3). Arī atbildes spēlē cēsniekiem nekāda vieglā pastaiga neiznāca, jo viesi rezultāta ziņā viņiem visu laiku "mina uz papēžiem". Pirmos vārtus šajā mačā 16. minūtē guva mājinieku aizsargs Artūrs Jurševskis (1:0), bet tieši pēc minūtes ar golu atbildēja irlavnieks Mareks Stančiks (1:1).

Pēc pirmā perioda vienu vārtu pārsvars tomēr bija Cēsu komandai, jo ar vārtu guvumu izcēlās arī Pauls Erenbots. Arī pēc otrās trešdaļas laukuma saimniekiem joprojām bija tikai vienu vārtu pārsvars – 5:4. Pēdējā perioda sākumā viesiem bija iespēja ar soda metienu panākt izlīdzinājumu, tomēr Kristapam Kazlovskim neizdevās pārspēt cēsnieku vārtsargu Markusu Plūdumu, tāpēc rezultāts nemainījās. Atlikušās minūtes labāk aizvadīja "Lekrings", kas varēja svinēt uzvaru ar 9:6.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Roberts Zande, kurš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Toms Rīsmanis un Edgars Puriņš, trīs rezultatīvas piespēles Olafam Zvīnim, bet pats rezultatīvākais ar 5 (3+2) punktiem bija Emīls Dzalbs. 5 (1+4) punktus Irlavas komandā savāca Emīls Krūmiņš, bet par labāko spēlētāju tika atzīts Kristers Tiltiņš, kurš guva divus vārtus. Pēc šīs uzvaras Cēsu "Lekrings" ar 36 punktiem turnīra tabulā atguva vicelīderes godu. "Irlavai" joprojām 18 punktu un 8. vieta.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2023.g 15.janvārī | Tukuma Balss (x249)