Bārbala, Līksma
4.64'C
vējš: 2.53m/s

Laurim Strautmanim un Emīlam Vasermanim medaļas sacensībās Igaunijā

No 13.-15. janvārim Igaunijas pilsētā Elvā notika starptautiskās sacensības šaušanā “Elva Open 2023” ar pneimatiskajiem ieročiem, kurās labus panākumus guva abi Tukuma novada vadošie šāvēji Lauris Strautmanis un Emīls Vasermanis.

Sacensību pirmajā dienā šaušanā ar pneimatisko pistoli vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja Lauris Strautmanis, bet Emīls Vasermanis palika uzreiz aiz goda pjedestālu, ierindojoties 4. vietā.

Sestdien norisinājās brīvās sacensības, kad visu vecumu sievietes un vīrieši, jaunietes un jaunieši izpildīja vingrinājumu šaušanā ar pneimatisko pistoli (60 šāvieni). Astoņi labākie sportisti neatkarīgi no vecuma un dzimuma iekļuva superfinālā un cīnījās par sacensību uzvarētāja titulu. Superfinālā viss goda pjedestāls un vairākas vietas superfināla astotniekā Latvijas sportistiem: 1.vieta Laurim Strautmanim, 2.vieta Daniela Vilciņam, 3.vieta Agatei Rašmanei, bet 5.vietā palika Emīls Vasermanis.

Noslēdzošajā vingrinājumā MIXED TEAM uzvaras laurus tandēmā ar Tokijas Olimpisko spēļu dalībnieci Agati Rašmani plūca E. Vasermanis, savukārt L. Strautmanis pārī ar Rūtu Leilu Spriņģi palika otrie.

estdien norisinājās brīvās sacensības, kad visu vecumu sievietes un vīrieši, jaunietes un jaunieši izpildīja vingrinājumu šaušanā ar pneimatisko pistoli (60 šāvieni). Astoņi labākie sportisti neatkarīgi no vecuma un dzimuma iekļuva superfinālā un cīnījās par sacensību uzvarētāja titulu.
Superfinālā viss goda pjedestāls un vairākas vietas superfināla astotniekā Latvijas sportistiem: