Bārbala, Līksma
6.64'C
vējš: 1.87m/s

Latvijas U18 sieviešu hokeja izlase uzveic arī Nīderlandi

IIHF pasaules U18 hokeja meistarsacīkšu 2A divīzijas sacensībās meitenēm Latvijas valstsvienība pagarinājumā ar 2:1 uzveica vienaudzes no Nīderlandes. Latvijas izlases sastāvā spēlē arī divas tukumnieces Sindija Medisone un Emīlija Kaže.

Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē pret laukuma saimnieci Lielbritāniju, arī šodien pirmajās divās trešdaļās vārti netika gūti. Abas komandas pirmajās 40 minūtēs neizmantoja pa diviem skaitliskajiem vairākumiem.

Situācija būtiski mainījās 50. minūtē, kad Latvijas komandas vārtsardzi Jeļizavetu Stadņiku pārspēja nīderlandiete Emīlija Olsthūrna.

Latvietes līdzsvaru uz tablo atguva vien 82 sekundes pirms pamatlaika izskaņas, kad pēc Madaras Zuševicas un Hannas Štrauses rezultatīvām piespēlēm oranžo cietoksni iekaroja ikdienā Zviedrijā spēlējošā Linda Rulle.

Pagarinājuma priekšpēdējā minūtē Rullei izdevās gūt uzvaras vārtus, talantīgajai hokejistei savā 18. dzimšanas dienā tādējādi nopelnot gan uzvaru, gan savu devīto (8+1) punktu Skotijas pilsētā Dumfrīsā notiekošajā turnīrā aizvadītajās trijās spēlēs.

Šobrīd Latvijas U18 izlases meitenes ar trīs aizvadītajās spēlēs izcīnītām uzvarām ierindojušās savas grupas tabulas pašā augšgalā.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2023.g 24.janvārī | Tukuma Balss (x832)