Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 20.jūnijs
Maira, Rasa, Rasma
20.64'C
vējš: 6.52m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

"Swedbank" sāks maksāt klientiem procentus arī par uzkrājumu krājrīkā


"Swedbank" sāks maksāt klientiem procentus arī par uzkrājumu krājrīkā
Foto: Shutterstock

No ceturtdienas, 26. janvāra, "Swedbank" sāks maksāt klientiem procentlikmi 0,3% gadā par uzkrājumiem krājrīkā, pavēstīja bankas pārstāvji.

 

Turpmāk reizi ceturksnī "Swedbank" klienti, kuri izmanto krājrīku eiro valūtā, saņems procentu maksājumu no bankas kā papildinājumu savam uzkrājumam.

Šobrīd krājrīku izmanto vairāk nekā 180 000 "Swedbank" klientu, un tajā uzkrāti virs 460 miljoniem eiro. Gada laikā uzkrājumu apmērs audzis par 35 miljoniem, un ik mēnesi 1700 klientu nolemj pieslēgt krājrīku.

Gan esošajiem, gan jaunajiem "Swedbank" krājrīka lietotājiem par naudas atlikumu krājrīka kontā procenti tiks aprēķināti katras dienas beigās. Savukārt procentus par uzkrājumu banka izmaksās uz krājrīka kontu reizi ceturksnī, automātiski nomaksājot visus nepieciešamos nodokļus. Tas notiks datumā, kas atbilst krājrīka noslēgšanas datumam.

Atšķirībā no termiņdepozīta naudas izņemšana no krājrīka nav ierobežota - klients var brīvi rīkoties ar savu naudu, bet turpmāk papildus saņemt arī procentus par krājrīka konta atlikumu. Iemaksas krājrīkā klients var veikt pats pēc saviem ieskatiem, kā arī var pieslēgt regulāro maksājumu un kartes maksājumu noapaļošanas funkciju.

Savukārt klasiskajiem termiņdepozītiem procentlikme tika ieviesta jau iepriekš, un decembrī termiņdepozītu likme tika arī pārskatīta. Šobrīd "Swedbank" termiņdepozītu likme ir līdz 0,7% gadā par noguldījumiem eiro valūtā. Savukārt noguldījumiem ASV dolāros tiek piedāvāts līdz 1% gadā.

 

Resurss: TVnet.lvatjaunots: 2023.g 26.janvārī | Tukuma Balss (x256)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies