Mirta, Ziedīte
1.64'C
vējš: 2.42m/s

"Irlava" atspēlējas un pagarinājumā pārspēj Kocēnu "Rubeni"

ELVI florbola līgas vīriešiem mājas spēlē sensāciju sarūpēja "Irlavas" florbolisti savā laukumā pagarinājumā ar 7:6 uzveicot pašreizējo vicečempioni "Rubeni" (Kocēnus). 14 minūtes pirms pamatlaika beigām kocēnieši vēl atradās vadībā ar 6:2, bet irlavnieki spēja atspēlēties un svinēt uzvaru. Izšķirošais vārtu guvums Mareka Stančika kontā.

"Irlava" savā laukumā uzņēma "Rubeni", kam Kocēnos bija zaudējusi ar 3:8. Arī atbildes spēle irlavniekiem sākās neveiksmīgi, jo jau 1. minūtē viņi bumbiņu ieraidīja paši savos vārtos (1:0), bet turpinājumā kocēnieši Kristers Orlovs un Kristers Babris panāca jau 3:0. Tikai 17.minūtē pie pirmā vārtu guvuma tika laukuma saimnieki, kad precīzi meta Emīls Krūmiņš (1:3). Otrās trešdaļas laikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – 4:2. 47. minūtē Kocēnu komanda atradās vadībā ar 6:2, bet atlikušajā laikā pa golam iemeta irlavnieki Kristers Tiltiņš, Emīls Krūmiņš, Kristaps Kazlovskis un Mareks Stančiks, atjaunojot neizšķirtu rezultātu (6:6). Mareks Stančiks kļuva par šī mača varoni, jo pagarinājuma 8. minūtē tieši viņš guva uzvaru nesošos vārtus – 7:6.

Mareks Stančiks, kuram šajā mačā trīs vārtu guvumi, saņēma labākā spēlētāja balvu. Rezultatīvāks par viņu bija tikai Kristers Tiltiņš, kuram 4 (1+3) punkti. 3 (2+1) punkti Emīlam Krūmiņam, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Kristaps Kazlovskis. Ar izcīnītajiem diviem punktiem savu situāciju turnīra tabulā "Irlava" gan neuzlaboja, paliekot savā 8. pozīcijā (26 punkti). Arī Kocēnu "Rubene" uz augstāku pozīciju nepakāpās – 39 punkti un 5. vieta.

Sezonas turpinājumā pienākusi "play off" kārta, kuru irlavnieki uzsāks ar cīņu pret FBK "Valmiera".

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2023.g 12.februārī | Tukuma Balss (x327)